bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

7 miejsce Bartka i Ali na Mistrzostwach Europy

2010-12-04,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

4 grudnia w Randers w Danii odbyły się IDSF Mistrzostwa Europy Młodzieży w 10 tańcach. Polskę reprezentowali Bartek Szkutnik i Alicja Minkiewicz. Para uplasowała się na 7. miejscu.

 

- To wielki sukces Ali i Bartka oraz Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca ÔÇ×Jantar"- powiedzia┼é, obecny w Randers, trener tancerzy Antoni Czy┼╝yk. - Zata┼äczyli fantastycznie. Do tej pory nasi tancerze odnosili wielkie sukcesy w ta┼äcu zespo┼éowym. Teraz zaczynaj─ů si─Ö one przek┼éada─ç na taniec indywidualny.

 

Na Alicj─Ö i Bartka (nr 44) mo┼╝na do 7 stycznia 2011 roku g┼éosowa─ç w Plebiscycie ÔÇ×Dziennika Elbl─ůskiego" na Najpopularniejszych Sportowc├│w Ziemi Elbl─ůskiej 2010.
Swój głos można także oddać na Kasię Czyżyk i Mateusza Papużyńskiego (nr 35).

 

G┼éosowa─ç mo┼╝na na kuponach drukowanych w gazecie (do 7 stycznia) lub sms'em (nr 7168, w tre┼Ťci wpisuj─ůc ELBNS.X - gdzie X to numer sportowca, na kt├│rego chce si─Ö odda─ç g┼éos). Koszt sms'a to 1,22 z┼é brutto.
Po zliczeniu wszystkich g┼éos├│w wy┼éoniona zostanie dziesi─ůtka najpopularniejszych sportowc├│w. Wyniki og┼éoszone zostan─ů 15 stycznia podczas Balu Sportowca.

 


Drukuj