bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

A na zakończenie tanecznego weekendu - POMOSTY

2019-05-26,

Kategoria : Aktualności

Wczoraj na Hali MOS przy ul Kościuszki rozegrany został Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego POMOSTY. Na zawody stawiły się pary tańca towarzyskiego  z Warszawy, Bydgoszczy, Torunia, Łomży, Białegostoku, Giżycka, Sopotu, Gdyni, Gdańska,  Ostrołęki, Chojnic czy dalekiego Augustowa.

Poniżej wyniki wszystkich elbląskich par.

Kat. Solistki Open  - wszystkie uplasowały się na 1 miejscu.

Sroka Wiktoria

Szostak Michalina

Szarko Ewelina

Zielińska Nadia

 

Kat. 8 – 9 lat klasa H, kombinacja 4 tańców

Panek Adam - Rosenkiewicz Julia – I miejsce

Kuraś Adam - Król Antonina – I miejsce

 

Kat. 10 -11 lat klasa G, kombinacja 5 tańców

Pilarski Szymon - Boguska Laura – I miejsce - awans pary do klasy tanecznej F

 

Kat. 10 -11 lat klasa F, kombinacja 6 tańców

Szostak Krzysztof Ryszard - Szewczyk Amelia – II miejsce  

 

Kat. 12 – 13 lat, klasa E

Nowak Szymon Piotr - Olejnik Paulina – IV miejsce

 

Kat. 12-13 lat, klasa G, kombinacja 5 tańców

Preuss Jan - Rosenkiewicz Wiktoria – II miejsce

 

Kat. 12 -13 lat klasa F, kombinacja 6 tańców

Kuźniarski Jurand - Daraszkiewicz Zuzanna – II miejsce

Koperczak Oskar - Waluszkiewicz Emilia – III miejsce

 

Kat. 8 – 9 lat klasa G, kombinacja 5 tańców

Surowiec Jarosław - Puchalska Julia – II miejsce

 

Kat. 8 – 9 lat klasa F, kombinacja 6 tańców

Śliwa Konrad - Buczek Hanna – I miejsce

 

Kat. 10 -11 lat, klasa E

Wiśniewski Krzysztof - Bieraga Zofia – I miejsce – awans do klasy tanecznej D

Sokół Tomasz - Wasiłyszyn Kornelia – V miejsce

Sarnowski Łukasz - Reich Justyna Joanna – VII miejsce

 

Kat. 14 -15 lat, klasa E

Rybicki Marek - Malinowska Aleksandra – VII miejsce

 

Kat. 12 – 13 lat, klasa D, styl standard

Woliński Bartosz - Konarzewska Maja – II miejsce

Wacławski Damian - Ciechorska Michalina – XI miejsce

Penke Oskar - Rybska Dominika – XII miejsce

 

Kat. 12 – 13 lat, klasa D, styl latin

Woliński Bartosz - Konarzewska Maja – II miejsce

Szreder Paweł - Szymańska Wiktoria – V miejsce

Wacławski Damian - Ciechorska Michalina – VI miejsce

Wacławski Damian - Ciechorska Michalina – IX miejsce

Krawczyk Olaf - Ulkowska Klaudia – XIII miejsce

 

Kat. 14 – 15 lat, klasa D, styl latin

Dreger Michał - Sokalska Kinga – VII miejsce

 

Kat. pow. 15 lat, klasa E

Zieliński Paweł - Kruzicka Halina – IV miejsce

Safijański Wojciech - Romanowska Marta – VII miejsce

 

Kat. pow. 15 lat, klasa D, styl standard

Arapinowicz Jakub - Kurkowska Kamila – IV miejsce

 

Kat. pow. 15 lat, klasa D, styl latin

Arapinowicz Jakub - Kurkowska Kamila – IV miejsce

 

Kat. 10 – 11 lat, klasa D, styl standard

Józefowicz Marceli - Jankowska Patrycja – I miejsce

Pietras Gabriel - Kawa Julia – II miejsce

Jezierski Błażej - Cybulska Malwina – V miejsce

Żmijewski Marcel - Filipiak Zuzanna – VI miejsce

Wiśniewski Krzysztof - Bieraga Zofia – VII miejsce

Zamiara Mariusz - Saryk Amelia – VII miejsce

 

Kat. 10 – 11 lat, klasa D, styl latin

Pietras Gabriel - Kawa Julia – I miejsce

Józefowicz Marceli - Jankowska Patrycja – IV miejsce

Jezierski Błażej - Cybulska Malwina – V miejsce

Żmijewski Marcel - Filipiak Zuzanna – VI miejsce

Zamiara Mariusz - Saryk Amelia – VII miejsce

Wiśniewski Krzysztof - Bieraga Zofia – VIII miejsce

 

Kat. 12 – 13 lat, klasa C, styl standard

Szreder Paweł - Szymańska Wiktoria – IX miejsce

Krawczyk Olaf - Ulkowska Klaudia – X miejsce

  

Kat. 14 – 15 lat, klasa C, styl standard

Zieliński Jakub - Nycnerska Olga – III miejsce

Kodrzycki Maksymilian - Sowa Julia – VI miejsce

Dreger Michał - Sokalska Kinga – VIII miejsce

 

Kat. 14 – 15 lat, klasa C, styl latin

Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola – VII miejsce

Kodrzycki Maksymilian - Sowa Julia – VIII miejsce

 

Kat. pow. 15 lat, klasa B, styl standard

Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka – V miejsce

Bloch Bartosz - Wieteska Julia – VI miejsce

Pilarski Marcin - Jezierska Wiktoria – X miejsce

 

Kat. pow. 15 lat, klasa B, styl latin

Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka – IV miejsce

Skwira Paweł - Łysko Natalia – VI miejsce

Bloch Bartosz - Wieteska Julia – IX miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Pomosty został zrealizowany w ramach zadania "Kierunek taniec" dofinansowanego ze środków Urzędu Miasta w Elblągu.


Drukuj