bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Aktywność na wiosnę

2014-02-28,

Kategoria : Aktualności

Wraz z wiosenną pogodą często odzyskujemy siły oraz apetyt na podjęcie aktywności. A taniec jest tą aktywnością, która oprócz kształtowania sylwetki i podnoszenia kondycji fizycznej, dostarcza przyjemności i umiejętności przydatnych w życiu towarzyskim. W Centrum Tańca „Promyk” każdy znajdzie coś dla siebie.

W wiosennych planach „Promyka” znalazły się zajęcia zarówno dla najmłodszych, u których wraz z wiosną rosną zasoby energii, często trudnej do spożytkowania. Dla młodzieży, która szuka sposobów na zagospodarowanie wiosennych popołudni, a także dla dorosłych, którzy z nowymi siłami żegnają się z zimą.

Dzieci i młodzież „Promyk” zachęca do udziału w następujących sekcjach:

RYTMIKA - oferta dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, która obejmuje podstawy tańca towarzyskiego i nowoczesnego w formie zabawy, a także zajęcia ogólnoruchowe dla najmłodszych. Zajęcia z rytmiki odbywają się w każdą sobotę w grupach:  godz. 11:00-12:00 - zajęcia dla dzieci w wieku: 2,5 -4 lat; godz. 12:00-13:00 – zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat. Cena zajęć za jeden miesiąc to 30 zł.

TANIEC TOWARZYSKI- zajęcia z zakresu tańców standardowych (walc angielski i wiedeński, tango, foxtrot i quickstep) i latynoamerykańskich (rumba, samba, cha - cha, pasodoble i jive) skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę i niedzielę w godz. 10:00 – 11:30 na sali sportowo-widowiskowej w CSE Światowid. Koszt zajęć - 50 zł/mc.

TANIEC NOWOCZESNY – nauka choreografii opartych na takich stylach jak hip-hop i disco-dance. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i środy w godz. 16:30-17:30 i są skierowane do dzieci w wieku 5-11 lat. Koszt zajęć – 50 zł/mc.

TANIEC WSPÓŁCZESNY – opiera się na balecie i jest mieszanką modern dancu, tańca nowoczesnego, jazzowego oraz klasycznego. Zajęcia realizowane są w piątki i skierowane są dla dzieci i młodzieży. Dzieci w wieku 7 - 9 lat zapraszamy w godz. 17:00 – 18:00. Młodzież w wieku 10-17 lat w godz. 19:00-20:00. Koszt zajęć to 30 zł/mc.

TANIEC LUDOWY – to zajęcia w Zespole Pieśni i Tańca „Młody Elbląg", w którym dzieci poznają tańce regionalne i narodowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w każdą środę w godz. 17:00-18:00. Do zespołu zapisać się mogą dzieci w wieku 6-15 lat. Koszt zajęć to 15 zł za miesiąc.  

Dorosłych, Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na zajęcia:

TANIEC TOWARZYSKI dla dorosłych – zajęcia skierowane do par, które chcą poznać tajniki tańców standardowych i latynoamerykańskich. Od marca rozpoczyna się kurs tańca towarzyskiego dla nowożeńców i nie tylko. Na pierwsze spotkanie zapraszamy w sobotę, 3 marca o godz. 19:30. Cena zajęć to 60 zł od osoby/mc. 

50+ - zajęcia ogólnorozwojowe skierowane do seniorów, podczas których można poznać podstawowe kroki w tańcach towarzyskich oraz krótkie choreografie w tańcu nowoczesnym.  Zajęcia odbywają się w każdą środę w godz. 15:00-16:00. Koszt zajęć 30zł/mc.

ZUMBA - to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zajęcia pomogą pozbyć się zbędnych kilogramów, ukształtować sylwetkę oraz wprawią nas w świetne samopoczucie. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu w poniższych terminach:                           wtorek – godz. 18:00-19:00, środa i piątek – godz. 18:30-19:30.                                                                                      

CelluSTOP – system ćwiczeń oparty na tańcu i fitnessie, dzięki którym zapobiegniemy tworzeniu się cellulitu. Na zajęcia zapraszamy w każdy poniedziałek w godz. 20:30-21:30 i czwartek w godz. 19:00-20:30.

Brzuch, uda, pośladki – zajęcia skierowane do Pań, które dysponują wolnym czasie w godzinach dopołudniowych i chcą zadbać o zgrabną figurę. Podczas zajęć Panie będą realizować system ćwiczeń skupiony na trzech partiach ciała: brzuchu, udach i pośladkach.

Na zajęcia Zumby, CelluSTOP i Brzuch, uda, pośladki można wykupić karnety na ilość wejść, które należy wykorzystać w ciągu jednego miesiąca. Koszty karnetów to: karnet na 4 wejścia – 60 zł, karnet na 8 wejść – 80 zł, karnet na 12 wejść – 100 zł. Płatności za udział w zajęciach można uiścić przelewem na konto CSE Światowid, gotówką w kasie CSE Światowid oraz przez dwa pierwsze tygodnie miesiąca w Centrum Tańca „Promyk” (przed zajęciami).   


Drukuj