bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Bądź w formie

2018-02-23,

Kategoria : Aktualności

Świetna kondycja, dobre samopoczucia i atrakcyjna sylwetka? To coś dla Ciebie? My wiemy jak to zrobić – przyjdź do Centrum Tańca Promyk na zajęcia stay fit trening funkcjonalny lub zumby. Pierwsze zajęcia gratis.

 

Stay fit trening funkcjonalny to ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe z wykorzystaniem własnej masy ciała oraz wspierane od czasu do czasu drobnymi obciążeniami.

- Podczas zajęć wykonywane są ćwiczenia na stojąco i na macie, kształtujące nie tylko mięśnie zewnętrzne ale też wewnętrzne, które często pomijane są przy innych formach aktywności - mówi  instruktorka Patrycja Dyrmo – Dzięki ćwiczeniom można pięknie wymodelować sylwetkę, wzmocnić wszystkie partie mięśni  i spalić kalorie

 

Świetnym sposobem na spalenie kalorii, zwłaszcza dla Pań, które lubią i ćwiczyć i tańczyć jest też zumba. Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Kroki i układy są łatwe do zapamiętania i bardzo skuteczne. To forma treningu, który nie tylko doskonale ujędrnia ciało ale także napawa optymizmem. Każde zajęcia zumby to doskonała zabawa, po której dobry nastrój utrzymuje się jeszcze długi czas. Zajęcia prowadzi Sylwia Majewska.

W Centrum Tańca Promyk zajęcia zumby odbywają się w każdy wtorek - 19:15 i czwartek – 19:45, a  stay fit  trening funkcjonalny w środy - 20:30.


Drukuj