bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Brązowe medale z turniejów

2013-10-14,

Kategoria : Aktualności

Z turniejów, które odbyły się w sobotę i niedzielę, tancerze z EKT Jantar przywieźli brązowe medale.

W sobotę, 12 października, rozegrany został XVI OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, na którym dwie elbląskie pary zdobyły brązowe medale. Piotrowski Dawid i Lis Dorota, tancerze klasy B, 3 miejsce wytańczyli w kategorii wiekowej 14-15 lat, w stylu standardowym. Kraiński Jarosław i Kraińska Anna, par seniorów, brązowy medal zdobyli w kategorii wiekowej: pow. 34 lat, klasie B, stylu Latin-4.

W niedzielę, 13 października, w Płońsku odbył się Jesienny Turniej Tańca Towarzyskiego. Trzecią lokatę na tym turnieju wywalczyła młodsza para elbląska - Kiełczewski Adrian i Lewandowska Weronika, którzy startowali w kategorii wiekowej 12-13 lat, klasie D, Kombinacja 8 T.