bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Dancehall - warsztaty pełne energii i zabawy

2019-02-08,

Kategoria : Aktualności

Chcesz wprowadzić się w słoneczny nastrój – przyjdź do Centrum Tańca Promyk na spotkanie z Dancehall, tańcem wywodzącym się z gorącej Jamajki.   

 

Dancehall to dynamika, płynność i zmysłowość w jednym. Tańczony zwykle na ugiętych nogach charakteryzuje się silnymi ale i bardzo sensualnymi akcentami bioder, miednicy, klatki piersiowej i ramion. Obfituje w twerking czyli rytmiczne potrząsanie pupą. Tańcząc dancehall każda kobieta może poczuć się pewna, silna, a także bardzo seksowna.

 

- Swoboda i energia w ruchu plus radosna i lekka muzyka sprawia, że podczas tańca uśmiech nie schodzi nam z twarzy – mówi Paula Radzikowska z CT Promyk – Warsztaty są zatem okazją do tego aby nie tylko nauczyć się czegoś nowego ale przede wszystkim świetnie się poczuć. Dodatkowo to potężna dawka ruchu, która doda nam energii.

 

Zajęcia poprowadzi Marta “Awantura” Machińska z gdańskiego Studia Tańca Siemanko – tancerka znajdująca się w czołówce polskiej sceny dancehall’owej. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć m.in. półfinał IV edycji programu „Mam talent” jako grupa „White Slide”.

 

- Taniec to przede wszystkim dobra zabawa dlatego na moich zajęciach panuje imprezowy klimat, który porywa ale też dodaje pewności – mówi Marta ‘Awantura” Machińska - W dancehall nie jest najważniejsze odtwarzanie idealnie kroków tylko energia, pozytywne nastawienie oraz „feeling”, który daje poczucie swobody.

 

Spotkanie z tańcem dancehall odbędzie się w sobotę 16 lutego w godz. 15:30 – 17:30 w Centrum Tańca Promyk przy ul. Browarnej 80. - Aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić się do Centrum Tańca Promyk mailowo, telefonicznie czy poprzez facebook – informuje Paula Radzikowska – Wejściówki dostępne w dniu imprezy.


Drukuj