bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Dla najmłodszych

2017-09-28,

Kategoria : Aktualności

Zwiedzanie centrum tańca połączone  z zajęciami tanecznymi to propozycja Centrum Tańca Promyk dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III.

 - Pod hasłem Spotkania z  Promykiem nasze centrum mogą odwiedzić najmłodsi, czyli dzieci z najstarszych grup przedszkolnych oraz klas I – III szkół podstawowych  - mówi Joanna Karpik z CT Promyk

 

Podczas takiego spotkania dzieci zwiedzają sale taneczne centrum, oglądają medale zdobyte przez elbląskich tancerzy i elbląskie formacje, podziwiają suknie taneczną oraz mogą sprawdzić ile waży puchar. Wyświetlany jest także dla nich krótki film o tańcu. Najciekawszą jednak częścią spotkania są zajęcia taneczne prowadzone przez instruktorka.

 

- Dzieci uwielbiają tańczyć i bawić się w rytm muzyki – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk – Zachwyca je wszystko, nawet wielkość sali tanecznej. Dodatkowo każdy z przedszkolaków otrzymuje od nas drobny upominek

 

Koszt spotkania to 5 zł od dziecka, wystarczy, że opiekun lub nauczyciel zadzwoni – 55 611 01 30/40,  609 977 220 i umówi się na spotkanie w dogodnym terminie. 


Drukuj