bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Dołącz do nas i znajdź swoją pasję!

2017-08-22,

Kategoria : Aktualności

 Rozpoczynając kolejny sezon taneczny w Centrum Tańca "Promyk" zapraszamy dużych i małych, wszystkich, tych dla których taniec jest pasją, doskonałą formą zabawy, sposobem na realizację siebie a może... nawet szansą na świetną przygodę i sukces. 

- Centrum Tańca Promyk to profesjonalni i doświadczeni instruktorzy i trenerzy, wszechstronna oferta oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć – mówi Zyta Wrzos z Centrum Tańca „Promyk”. - U nas każdy znajdzie coś dla siebie.Najmłodsze dzieci w wieku od 3 do 4 lat zapraszamy na zajęcia Rytmiki, a w wieku 4-6 lat  do Dziecięcej Akademii Tańca. Są to zajęcia, gdzie tańca uczymy w formie zabawy.

Dziecięca Akademia Tańca ukierunkowana jest bardziej na taniec towarzyski, za to na rytmice dzieci zdobywają umiejętności potrzebne do rozwijania w przyszłości różnych technik tanecznych.
Dzieci w wieku 6-12 lat, które dysponują nadmiarem energii, warto przyprowadzić na Hip-hop lub Sumbe Kids. W obu przypadkach zajęcia są dynamiczne i pełne ekspresji. Hip-hop to luz i dobra zabawa, gdzie różnorodność układów wyzwala kreatywność uczestników. Podczas sumbykids dzieci tańczyć będą do hitów muzyki popularnej i energetycznej muzyki latynoamerykańskiej oraz nauczą się współpracy przy wykonywaniu różnych układów chorograficznych.
Dziewczynki charakteryzujące się gibkością powinny sprawdzić się na zajęciach gimnastyki artystycznej. To niełatwa dyscyplina niosąca jednak wiele korzyści: uczy samodyscypliny, samodzielności, kształtuje zwinność i nadaje dziewczynkom wdzięk. Zajęcia skierowane są do dziewczynek od 5 roku życia.
Formą, która w Promyku uczona jest dosłownie po mistrzowsku jest taniec towarzyski.

- To na parkietach naszego centrum trenują tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca "Jantar" oraz mistrzowie Polski w formacyjnym tańcu towarzyskim – mówi Zyta Wrzos. – Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat.

Tajniki tańca towarzyskiego mogą poznać również dorośli. Kurs będzie dla nich odpowiedzią na pytanie, jak zatańczyć z dowolną osobą do każdej muzyki i przy tym czuć się pewnie.

- Wśród oferty dla dorosłych jest dużo zajęć, dzięki którym Panie mogą zadbać o figurę – dodaje Zyta Wrzos. - Nowością w naszym centrum są Stepy, czyli platformy stosowane w fitness. Jest to także dobry sposób na zredukowanie stresu i aktywny relaks.

Najbardziej intensywnymi zajęciami w ofercie jestStayfit trening funkcjonalny- tutaj wyciskając siódme poty można wymodelować ciało, wzmocnić wszystkie partie mięśni  i spalić kalorie. Dobry wpływ na sylwetkę będą miały także zajęciaFitball, podczas których z pomocą piłek poprawić można stabilizację ciała i zgubić kilogramy. Dla osób, których celem nie jest utrata masy ciała, lecz jego uelastycznienie odpowiednie będą zajęcia Pilates. Jest to forma ćwiczeń podobna do jogi, która relaksuje, wzmacnia mięśnie, odciąża kręgosłup i obniża poziom stresu.
Dla Pań, które od ćwiczeń wolą taniec, jest Lady latino. W tym roku wyjątkowe, bo z dużą ilością elementów Bachaty.

- Bachata to taniec bardzo zmysłowy, który pomaga odkryć swoje wdzięki – wyjaśnia Zyta Wrzos. - Zajęcia pozwolą Paniom poczuć się kobieco, a jednocześnie poprawić i utrzymać kondycję oraz smukłą sylwetkę.

Centrum Tańca "Promyk" dba także o seniorów i dla nich odbywać się będą zajęcia taneczno-gimnastyczne 60+, Pilates 60+ oraz Fitness 60 +.A przyszłe mamy mogą skorzystać z zajęć cyklu Aktywna ciąża.
Osoby, które chcą na żywo zapoznać się z ofertą zapraszamy na Maraton Taneczny, który odbędzie się 10 września w godz. 16:00 – 19:00 w holu głównym Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". Wstęp jest bezpłatny.

Zapisy: promyk@swiatowid.elblag.pl lub w Centrum Tańca „Promyk” (ul. Browarna 80).

 

Fot. Marcin Rysicki


Drukuj