bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Dziecięca Akademia Tańca zaprasza najmłodszych

2017-02-28,

Kategoria : Aktualności

Każdy rodzic wie jak ogromną ilość energii posiadają małe dzieci i jak ciężko jest nad nimi nadążyć. Naprzeciw temu wychodzi Centrum Tańca „Promyk” oferując zajęcia taneczne dla przedszkolaków.

Na zajęciach Dziecięcej Akademii Tańca początkujący tancerze poznają elementy tańca nowoczesnego ludowego, a przede wszystkim towarzyskiego. Prócz świetnej zabawy                w gronie rówieśników, maluchy będą uczyć się krótkich choreografii, rozwiną muzykalność                   i poczucie rytmu. To nie koniec zalet jakie niesie za sobą taniec. Dodatkowo, poprzez ruch, dziecko nabiera pewności siebie, ćwiczy pamięć, rozwija wyobraźnię i jest świetną formą aktywnego spędzania wolnego czasu.

Na kurs zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Pierwsze zajęcia odbędą się już w najbliższy poniedziałek – 6 marca o godzinie 16:30.

– Na pierwszym spotkaniu nie wymagamy posiadania karnetu – mówi Zyta Wrzos z Centrum Tańca Promyk – Dajemy możliwość zapoznania się ze specyfiką zajęć  i ocenienia czy tego typu forma aktywności fizycznej spodoba się naszym dzieciakom. Jeżeli wyjdą zadowolone to karnet obowiązuje od zajęć kolejnych. Dziecięca Akademia Tańca odbywa się w każdy poniedziałek o 16:30, a koszt to jedyne 30 zł.

 Tekst;  Agnieszka Pawowicz


Drukuj