bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Dzień Kobiet w Promyku tuż, tuż!

2018-03-06,

Kategoria : Aktualności

Wybranie prezentu to dla wielu panów nie lada wyzwanie. Kwiaty od zawsze doskonale się sprawdzają jednak tym razem mamy lepszą propozycję.  Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet w Centrum Tańca „Promyk”.  Już 11 marca zapraszamy wszystkie Panie na niezapomniany wieczór.

 - Każdej z Nas należy się chwila przyjemności i czasu dla siebie - mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk – Podczas naszej imprezy Panie będą mogły poczuć się wyjątkowo.

Dzień Kobiet w Promyku rozpocznie się energetyczną zumbą, gwarantującą doskonały nastrój. Po zumbie chwilę oddechu będzie można złapać zapoznając się w teorii i praktyce z refleksologią, którą poprowadzi Katarzyna Laskowska.  Zmysłowość i kobiecość będzie można odkryć w kolejnych zajęciach tanecznych - lady latino.

- Kolejny punkt programu poświęcony będzie urodzie – mówią organizatorzy - Panie z gdańskiej firmy Kosmetyczny Start powiedzą jak prawidłowo pielęgnować skórę, pokażą jak wykonać codzienny makijaż a także podczas całej imprezy na swoim stoisku będą wykonywały analizę skóry oraz zabiegi peelingu kawitacyjnego na dłonie lub maseczkę oczyszczającą/nawilżającą na twarz.

Ostatnie zajęcia to salsation czyli idealna forma aby pokazać swoje emocje i wyrażenie siebie poprzez ruch. Ale to jeszcze nie wszystko!  Na miłe zakończenie zostanie przygotowana loteria z upominkami, owoce i szampan.

Zapraszamy wszystkie Panie bez względu na wiek, kondycje i umiejętności taneczne 11 marca do Centrum Tańca „Promyk” w godz. 17:00-20:00. Wstęp 10 zł w dniu imprezy.  Należy zabrać ze sobą obuwie na zmianę oraz wygodny, sportowy strój

Tekst. Katarzyna  Kępińska


Drukuj