bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Weekendowe podboje turniejowe.

1970-01-01,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Kolejny weekend i kolejne fantastyczne starty naszych zawodnik├│w, kt├│rzy wystartowali na 3 turniejach ta┼äca sportowego: II OTTS o Puchar Rektora Politechniki Gda┼äskiej, OTTS FOCUS o Puchar Burmistrza Olsztynka, IV Bursztynowy TTS o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcz Gda┼äski, ┼é─ůcznie zdobywaj─ůc 7 z┼éotych medali, 11 srebrnych i 8 br─ůzowych i jedno przeklasyfikowanie do wy┼╝szej klasy tanecznej. Poni┼╝ej zamieszczamy szczeg├│┼éowe wyniki naszych zawodnik├│w:

II OTTS o Puchar Rektora Politechniki Gdańska 14.05.2022

8-11 H Komb. 4T
2mc - Ługowski Bartosz - Kancelarczyk Kaja
8-11 G 5T "G"
2 mc - Sztandera Jan - Lassmann Zofia
3mc - Wojdon Oliwier - Stormowska Lena
10-11 E Komb. 6T "E"
2mc - Szarko Michał - Grygun Zuzanna
10-11 F Komb. 6T "F"
1mc - Barański Bartosz - Skowrońska Gabriela
2 mc - Śniecikowski-Orzeł Wiktor - Noga Julia
4m - Wołkołowski Dominik - Wasiak Amelia
12-13 F Komb. 6T "F"
4mc - Strelał Paweł - Załucka Hanna
6mc - Walencik Edgar - Szostak Michalina
8mc - Kaszyc Wojciech - Kowalska Agata
12-13 C ST "C" ST
1mc - Szostak Krzysztof Ryszard - Stefańczyk Laura
2mc - Śliwa Konrad - Buczek Hanna
12-13 C LA "C" LA
2mc - Śliwa Konrad - Buczek Hanna
14-15 C ST "C" ST
1mc - Zamiara Mariusz - Konarzewska Maja -> B
3mc - Smolarek Filip - Walińska Otylia
5mc - Drażba Michał - Kawa Julia
6mc - Wi┼Ťniewski Krzysztof - ┼╗ybort Oliwia
9mc - Sokół Tomasz - Wasiłyszyn Kornelia
14-15 C LA "C" LA
3mc - Smolarek Filip - Walińska Otylia
4mc - Sokół Tomasz - Wasiłyszyn Kornelia
pow.15 E Komb. 8T "E"
2mc - Ładny Bartłomiej - Mielewczyk Dorota
5mc - Zieliński Paweł - Kruzicka Halina
GPPE Juniorzy Starsi OPEN ST
3mc - Jezierski Błażej - Cybulska Malwina
7mc - Woliński Bartosz - Saryk Amelia
10mc - Smolarek Filip - Walińska Otylia
10mc - Sokół Tomasz - Wasiłyszyn Kornelia
10mc - Wi┼Ťniewski Krzysztof - ┼╗ybort Oliwia
10mc - Zamiara Mariusz - Konarzewska Maja
GPPE Juniorzy Starsi OPEN LA
2mc - ┼╗mijewski Marcel - Ciechorska Michalina
3mc - J├│zefowicz Marceli - Jankowska Patrycja
5mc - Jezierski Błażej - Cybulska Malwina
9mc - Woliński Bartosz - Saryk Amelia
15mc - Zamiara Mariusz - Konarzewska Maja
16mc - Smolarek Filip - Walińska Otylia
16mc - Sokół Tomasz - Wasiłyszyn Kornelia
GPPE Młodzież OPEN ST
5mc - Zieliński Jakub - Nycnerska Olga
GPPE Młodzież OPEN LA
4mc - Zieliński Jakub - Nycnerska Olga

OTTS FOCUS o Puchar Burmistrza Olsztynka 14.05.2022

12-13 Komb. 6T "F"
1mc - Kusiuk Kamil - Skwierz Olga
14-15 "C" ST
1mc - Panek Adam - Sroka Wiktoria
14-15 "C" LA
1mc - Panek Adam - Sroka Wiktoria
pow.15 "D" ST
9mc - Kusiuk Piotr - Daraszkiewicz Zuzanna
pow.15 "D" LA
8 mc - Kusiuk Piotr - Daraszkiewicz Zuzanna
pow.15 "E"
3mc - Kusiuk Piotr - Daraszkiewicz Zuzanna
pow.15 "B" ST
2mc - Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola
Senior I OPEN ST
3mc - Tomczak Rafał - Tomczak Barbara
5mc - Dziurawiec Mariusz - Dziurawiec Agnieszka
7mc - Kurowski Arkadiusz - Kurowska Beata
Senior I OPEN LA
2mc - Dziurawiec Mariusz - Dziurawiec Agnieszka
3mc - Tomczak Rafał - Tomczak Barbara

IV Bursztynowy TTS o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański 15.05.2022

do 7 H 4T
1mc - Czy┼╝yk Oskar - Sztandera Magdalena
pow.15 "E"
2mc - Ładny Bartłomiej - Mielewczyk Dorota
4mc - Zieliński Paweł - Kruzicka Halina
Wszystkim parom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wysyłania zdjęć z turniejów!

Drukuj