bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

EKT JANTAR na V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Lubawy

2023-03-19,

Kategoria : Aktualności

W niedzielę 19 marca  pary  Elbląskiego Klubu Tańca JANTAR  wzięły udział w

V Ogólnopolskim  Turnieju  Tańca  Sportowego  o Puchar  Burmistrza Lubawy . Zawodnicy przywieźli jeden złoty i dwa srebrne  medale.

• IX miejsce w kategorii wiekowej powyżej 15 lat  w tańcach latynoamerykańskich  w klasie "C  zajęła para : Smolarek Filip - Walińska Otylia
  • VI  miejsce w kategorii wiekowej powyżej 15 lat  w tańcach standardowych   w klasie "C  zajęła para : Smolarek Filip - Walińska Otylia .    Serdecznie gratulujemy  Wszystkim Parom i życzymy dalszych sukcesów !!!