bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

EKT Jantar zn├│w na podium

2019-04-15,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W sobot─Ö 13 kwietnia tancerze Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar wzi─Öli udzia┼é w XI Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca Sportowego o Puchar W├│jta Gminy I┼éawa, z kt├│rego przywie┼║li puchary i medale za miejsca na podium. ┬áJednocze┼Ťnie, przez ca┼éy weekend odbywa┼é si─Ö turniej ┼ü├│d┼║ Open 2019, podczas kt├│rego elbl─ůscy tancerze r├│wnie┼╝ uzyskali wysokie lokaty.

┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á W kategorii 10-11 ÔÇ×EÔÇŁ na podium stan─Ö┼éy a┼╝ 3 nasze pary, zajmuj─ůc kolejno: Marcel ┼╗mijewski i Zuzanna Filipiak ÔÇô I miejsce i awans do wy┼╝szej klasy tanecznej ÔÇ×DÔÇŁ, Krzysztof Wi┼Ťniewski i Zosia Bieraga ÔÇô II miejsce, Tomasz Sok├│┼é i Kornelia Wasi┼éyszyn ÔÇô III miejsce. W kategorii 12-13 "D", w ta┼äcach standardowych, Bartosz Woli┼äski i Maja Konarzewska zdobyli br─ůzowy medal, a w ┬áta┼äcach latynoameryka┼äskich, w tej samej kategorii, wywalczyli srebro. Ponadto para Klaudia Ulkowska z Olafem Krawczykiem awansowali ┬ádo wy┼╝szej klasy tanecznej ÔÇ×CÔÇŁ w standardzie. W kategorii 10-11 "G" 5T Szymon Pilarski z Laur─ů Bogusk─ů wyta┼äczyli drugie miejsce. Wysokie, drugie miejsce, w kategorii 14-15 ÔÇ×DÔÇŁ w ta┼äcach standardowych zdobyli Micha┼é Dreger z King─ů Sokalsk─ů. Nasi seniorzy r├│wnie┼╝ zaprezentowali wysoki poziom.┬á W kategorii┬á Senior II ÔÇ×DÔÇŁ w ta┼äcach latynoameryka┼äskich Pa┼ästwo Rafa┼é i Barbara Tomczak zdobyli pierwsze miejsce na podium, a w standardzie wyta┼äczyli srebro.

┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á Podczas zmaga┼ä na turnieju w ┼üodzi elbl─ůskie pary r├│wnie┼╝ wyta┼äczy┼éy miejsca na podium. Mariusz Zamiara z Ameli─ů Saryk zdobyli br─ůzowy medal w kategorii 10-11 ÔÇ×DÔÇŁ w standardzie oraz srebro w kategorii Dzieci Open ST. Gabriel Pietras z Juli─ů Kaw─ů wywalczyli dwa br─ůzowe medale w kategoriach Dzieci Open ST oraz Dzieci Open LA.