bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Elbląscy seniorzy na Grand Prix Polski Seniorów

2013-05-06,

Kategoria : Aktualności

W sobotę 27 kwietnia w Kożuchowie odbyły się zawody Grand Prix Polski Seniorów, gdzie zaprezentowały się dwie pary z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” – Mariusz i Agnieszka Dziurawiec oraz Jarosław i Anna Kraińscy. Obie pary mogą poszczycić się miejscami na podium.

Mariusz i Agnieszka Dziurawiec zdobyli 2 miejsce na 13 startujących par w kategorii

35-44, klasa E + D, w stylu Latin – 4 oraz 5 miejsce na 12 par w stylu standardowym. Natomiast w klasie open para zdobyła 3 miejsce w łacinie, a 6 w stylu standardowym

Jarosław i Anna Kraińscy wywalczyli 2 miejsce na podium w kategorii wiekowej 45-54, klasie E+D w stylu Latin – 4 oraz 3 miejsce w tej samej kategorii stylu Standard – 4. W klasie open para zdobyła 4 miejsce w stylu latynoamerykańskim i 7 w standardzie.