bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Elbl─ůski Klub Ta┼äca JANTAR w Ciechocinku

2020-11-30,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Kolejny owocny weekend dla tancerzy EKT Jantar. 28-29.11.2020 zawodnicy z Elbl─ůga brali udzia┼é w Mistrzostwach Polski FTS Dzieci Junior I - Akademickich Mistrzostwach Polski oraz w OTTS o Puchar Burmistrza Ciechocinka. Z powodu ogranicze┼ä zwi─ůzanych z epidemi─ů COVID - 19 zmagania odbywa┼éy si─Ö bez udzia┼éu publiczno┼Ťci.

W trakcie tych rywalizacji wy┼éoni┼éy si─Ö awanse. Dolega┼éa Krystian i Knyszy┼äska Nikola w stylu latynoameryka┼äskim awansowali do klasy B, za┼Ť J├│zefowicz Marceli i Jankowska Patrycja w stylu latynoameryka┼äskim awansowali do klasy C.

Gratulujemy!

Ciechocinek - 28.11.2020 - Mistrzostwa Polski FTS Dzieci Junior I - Akademickie Mistrzostwa Polski.

A oto wyniki:

MP Juniorzy 10 tańców

6. J├│zefowicz Marceli/Jankowska Patrycja

15. ┼╗mijewski Marcel/Ciechorska Michalina

16. Jezierski Błażej/Cybulska Malwina

19. Woliński Bartosz/Konarzewska Maja

25. Sokół Tomasz/Wasiłyszyn Kornelia

MP Dzieci 8 tańców

6. Śliwa Konrad/Buczek Hanna

14. Panek Adam/Rosenkiewicz Julia

Akademickie MP doro┼Ťli ST:

8. Ślusarski Grzegorz/Karpińska Paulina

13. Ryński Remigiusz/Kędzierska Klaudia

 

Ciechocinek - 29.11.2020 - OTTO o Puchar Burmistrza Ciechocinka

Elbl─ůski Klub JANTAR mia┼é jak zwykle godnych reprezentant├│w, kt├│rzy zaj─Öli nast─Öpuj─ůce miejsca:

2 miejsce Śliwa Konrad/Buczek Hanna w kategorii 10-11 E kombinacji 6 tańców.

4 miejsce Wacławski Damian/Sroka Wiktoria w kategorii 12-13 E kombinacji 8 tańców.

W kategorii 12-13 C w obu stylach miejsce 1 zajęli Józefowicz Marceli i Jankowska Patrycja i awans do klasy C - wielkie gratulacje.  

Na 5 miejscu w tej samej kategorii również w obu stylach uplasowali się Jezierski Błażej i Cybulska Malwina, a na miejscu 8 Woliński Bartosz i Konarzewska Maja.

W kategorii 12-13 C w stylu latynoamerykańskim miejsce 4 zdobyli Żmijewski Marcel i Ciechorska Michalina.

Śliwa Konrad oraz Buczek Hanna zajęli 2 miejsce w kategorii 10-11 D w obu stylach.

12-13 D/ST

2. Wi┼Ťniewski Krzysztof/Bieraga Zofia

3. Waruszewski Tymon/Dobrowolska Marta

5. ┼╗mijewski Marcel/Ciechorska Michalina

6. Sokół Tomasz/Wasiłyszyn Kornelia

12-13 D/LA

2. ┼╗mijewski Marcel/Ciechorska Michalina

5. Sokół Tomasz/Wasiłyszyn Kornelia

7. Wi┼Ťniewski Krzysztof/Bieraga Zofia

8. Waruszewski Tymon/Dobrowolska Marta

14-15 B/ST

2. Zieliński Jakub/Nycnerska Olga

14-15 B/LA

2. Zieliński Jakub/Nycnerska Olga

pow. 15 C/LA

3. Dolegała Krystian/Knyszyńska Nikola  - klasa B  - GRATULACJE!

pow. 15 B/ST

5. Dolegała Krystian/Knyszyńska Nikola

Juniorzy Starsi OPEN/ST

3. Zieliński Jakub/Nycnerska Olga

Juniorzy Starsi OPEN/LA

2. Zieliński Jakub/Nycnerska Olga

 

Wszystkim składamy ogromne gratulacje !

 

Przygotowania tancerzy dofinansowane ze ┼Ťrodk├│w Gminy Miasta Elbl─ůg w ramach┬á zadania "Szkolenia zawodnik├│w Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar" oraz z zadania┬á┬á"Upowszechnianie ta┼äca w┼Ťr├│d dzieci i m┼éodzie┼╝y"


Drukuj