bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Elbląski Klub Tańca JANTAR w Ciechocinku

2020-11-30,

Kategoria : Aktualności

Kolejny owocny weekend dla tancerzy EKT Jantar. 28-29.11.2020 zawodnicy z Elbląga brali udział w Mistrzostwach Polski FTS Dzieci Junior I - Akademickich Mistrzostwach Polski oraz w OTTS o Puchar Burmistrza Ciechocinka. Z powodu ograniczeń związanych z epidemią COVID - 19 zmagania odbywały się bez udziału publiczności.

W trakcie tych rywalizacji wyłoniły się awanse. Dolegała Krystian i Knyszyńska Nikola w stylu latynoamerykańskim awansowali do klasy B, zaś Józefowicz Marceli i Jankowska Patrycja w stylu latynoamerykańskim awansowali do klasy C.

Gratulujemy!

Ciechocinek - 28.11.2020 - Mistrzostwa Polski FTS Dzieci Junior I - Akademickie Mistrzostwa Polski.

Ciechocinek - 29.11.2020 - OTTO o Puchar Burmistrza Ciechocinka

Elbląski Klub JANTAR miał jak zwykle godnych reprezentantów, którzy zajęli następujące miejsca:

2 miejsce Śliwa Konrad/Buczek Hanna w kategorii 10-11 E kombinacji 6 tańców.

4 miejsce Wacławski Damian/Sroka Wiktoria w kategorii 12-13 E kombinacji 8 tańców.

W kategorii 12-13 C w obu stylach miejsce 1 zajęli Józefowicz Marceli i Jankowska Patrycja i awans do klasy C - wielkie gratulacje.

Na 5 miejscu w tej samej kategorii również w obu stylach uplasowali się Jezierski Błażej i Cybulska Malwina, a na miejscu 8 Woliński Bartosz i Konarzewska Maja.

W kategorii 12-13 C w stylu latynoamerykańskim miejsce 4 zdobyli Żmijewski Marcel i Ciechorska Michalina.

Śliwa Konrad oraz Buczek Hanna zajęli 2 miejsce w kategorii 10-11 D w obu stylach.