bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Energia, muzyka i ruch

2016-09-13,

Kategoria : Aktualności

W najbliższą niedzielę, 18 września o godz. 16.00 będzie można przyłączyć się do tanecznej zabawy, zorganizowanej przez Centrum Tańca Promyk. 3-godzinny Maraton to okazja do obejrzenia i wypróbowania różnych tanecznych aktywności.

- Zapraszamy mamy z dziećmi, seniorów i młodzież. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie – przekonuje Zyta Wrzos z Centrum Tańca Promyk. – Podczas niedzielnego popołudnia zaprezentujemy całą ofertę na nowy sezon taneczny. Będą pokazy i warsztaty – ponad 3 godziny pozytywnej energii i dobrej zabawy.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Dzięki temu każdy będzie mógł spróbować swoich sił i będzie miał szansę na znalezienie odpowiedniej dla siebie aktywności fizycznej.  A jest w czym wybierać. Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach z gimnastyki artystycznej, hip-hopu, tańca towarzyskiego, sumby kids czy rytmiki. Dorośli, młodzież i seniorzy w krótkich zajęciach zumby, celluSTOP, lady latino, pilates, fitball, czy fitness 50+.

Podczas maratonu będzie można zobaczyć także pokazy,  w tym pokaz gimnastyki artystycznej w wykonaniu gimnastyczek z Gdyni, taniec towarzyski w wykonaniu tancerzy Elbląskiego Klubu Tańca Jantar oraz hip – hop, który zatańczy Blefik z CT Promyk.

- Jako organizatorzy liczymy, że dzięki muzyce i pozytywnej energii do zabawy włączą się osoby towarzyszące uczestnikom ale niezdecydowane, które dadzą się ponieść zabawie i odnajdą swój styl – mówi Zyta Wrzos. - Widzimy duże zainteresowanie naszą ofertą ze strony seniorów, kobiet oraz rodziców dzieci przedszkolnych i szkolnych jednak zapraszamy też młodzież. 

Imprezę organizuje Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu i Stowarzyszenie „Jantar”  przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Patronem medialnym Maratonu jest Elbląski Dziennik Internetowy info.elblag.pl


Drukuj