bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Formacja u Prezydenta

2011-11-15,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W poniedzia┼éek, 14 listopada, w Ratuszu Staromiejskim w Elbl─ůgu, o godzinie 15.00 odby┼éo si─Ö spotkanie prezydenta Elbl─ůga Grzegorza Nowaczyka z tancerzami Formacji LOTOS -Jantar oraz Formacji Jantar II.

 

Grzegorz Nowaczyk osobi┼Ťcie pogratulowa┼é obu zespo┼éom zdobycia tytu┼éu Mistrza Polski podczas XXVIII Mistrzostw Polski Formacji Tanecznych w Przemy┼Ťlu i wr─Öczy┼é ka┼╝demu upominek. Podkre┼Ťla┼é, jak du┼╝y udzia┼é w promowaniu naszego miasta maj─ů sukcesy Formacji.

 

M┼éodzie┼╝ mia┼éa okazj─Ö porozmawia─ç z prezydentem o trudno┼Ťciach, jakim musz─ů podo┼éa─ç ┼é─ůcz─ůc pasj─Ö z nauk─ů. Prezydent udzieli┼é kilku przydatnych rad dotycz─ůcych osi─ůgni─Öcia sukcesu i organizacji czasu pracy. Z r─ůk trenera starszej Formacji - Antoniego Czy┼╝yka, prezydent otrzyma┼é drobny upominek.

 

- Ciesz─Ö si─Ö, ┼╝e nasze sukcesy s─ů zauwa┼╝ane przez miasto - m├│wi Antoni Czy┼╝yk - Doceniam to, ┼╝e prezydent osobi┼Ťcie gratulowa┼é obu dru┼╝ynom i mam nadziej─Ö, ┼╝e w przysz┼éo┼Ťci b─Ödzie si─Ö pami─Öta─ç o tym, ┼╝e klub opr├│cz tego, ┼╝e jest dobr─ů mark─ů, to jeszcze jest dobr─ů reklam─ů naszego miasta w Polsce i za granic─ů.

 

W spotkaniu uczestniczyli tak┼╝e rodzice tancerzy, kt├│rym trenerzy m┼éodszej formacji Paulina Kowal i Piotr Czy┼╝yk podzi─Ökowali za pomoc i wsparcie, jakie okazuj─ů im i dzieciom.

 


Drukuj