bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Hipnotic przygotowuje si─Ö do Mistrzostw Polski

2009-02-03,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W Mistrzostwach Polski w Disco Dance wezm─ů udzia┼é┬á4 zespo┼éy Ta┼äca Nowoczesnego Hipnotic, kt├│rych instruktorami s─ů Edyta i Piotr Be┼äko. Dwa zespo┼éy zadebiutuj─ů na tegorocznych Mistrzostwach. B─Öd─ů to: Hipnotic IV, kt├│ry wyst─ůpi w kategorii wiekowej do 11 lat┬áoraz Hipnotic V, kt├│ry zaprezentuje si─Ö w kategorii wiekowej 12-15 lat.

 

Kolejne dwa zespo┼éy, kt├│re podczas Mistrzostw Polski reprezentowa─ç b─Öd─ů nasze miasto to: Hipnotic, kt├│ry ta┼äczy─ç b─Ödzie w kategorii wiekowej powy┼╝ej 15 lat oraz Hipnotic III, kt├│ry zaprezentuje si─Ö w kategorii wiekowej 12-15 lat. Przypomnijmy, ┼╝e Zesp├│┼é Ta┼äca Nowoczesnego Hipnotic III w ubieg┼éym roku znalaz┼é si─Ö w finale Mistrzostw Polski ostatecznie zajmuj─ůc 5 miejsce.┬á

 

Podczas zbli┼╝aj─ůcych si─Ö ferii zimowych Zespo┼éy Ta┼äca Nowoczesnego Hipnotic wyjad─ů do I┼éawy, gdzie wezm─ů udzia┼é w dw├│ch zgrupowaniach tanecznych. Tam pod okiem instruktora Leszka Cichockiego, trenera zespo┼éu ÔÇ×RealieseÔÇŁ (aktualnego Mistrza Polski w Disco Dance) przygotowywa─ç si─Ö b─Öd─ů do startu w majowych Mistrzostwach Polski.┬á┬á┬á

 

W czerwcu z kolei odb─Öd─ů si─Ö Mistrzostwa Polski w Hip Hopie. Tym razem nasze miasto reprezentowa─ç b─Ödzie zesp├│┼é Hipnotic I, kt├│ry szkoli si─Ö pod okiem Paw┼éa Olewi┼äskiego.┬á

 

Po feriach zimowych odb─Öd─ů si─Ö nabory do zespo┼é├│w Hipnotic, kt├│re poprowadzi Jakub M─Ödrzycki finalista 3 edycji popularnego programu You Can Dance.┬á┬á

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich utalentowanych tancerzy do wzięcia udziału w naborach!  


Drukuj