bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

I walc i rumba

2016-09-21,

Kategoria : Aktualności

Chcesz być uniwersalny w tańcu? Potrafić zatańczyć eleganckiego walca, skocznego jive’a lub zmysłową rumbę? Pragniesz na parkiecie czuć się swobodnie i pewnie? Jeśli tak - taniec towarzyski jest właśnie dla Ciebie.

W sobotę, 25 września o godz. 16:00 na sali sportowo-widowiskowej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu rozpoczyna się nowy kurs tańca dla dorosłych. Pierwsze zajęcia są bezpłatne.  Podczas kursu pary poznają podstawowe kroki i figury tańców standardowych (walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep) oraz tańców latynoamerykańskich (rumba, samba, cha-cha, paso doble, jive).

- Nowe umiejętności przydadzą się na każdej tanecznej imprezie – zachęca Zyta Wrzos z Centrum Tańca „Promyk”. - Walc angielski doskonale wygląda na oficjalnych balach, a kubańska cha-cha świetnie sprawdza się na imprezie domowej czy dyskotece. Taniec towarzyski jest bardzo różnorodny, każdy z tańców ma inną energię i odmienny charakter, dlatego zajęcia nigdy nie są nudne i monotonne.

Taniec towarzyski to także forma sportu, która pomaga poprawić kondycję, postawę ciała, spalić nadmierne kalorie, a także dodaje energii.   

- To także miła i ciekawa alternatywa spędzania czasu ze swoim partnerem – dodaje Joanna Karpiuk z CT „Promyk”.

„Promyk” zaprasza na zajęcia również nowożeńców, którzy chcą przygotować się na swój wielki dzień.

– Nowożeńcom oferujemy również zajęcia indywidualne – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk. - Instruktorzy nie tylko mogą nauczyć klasycznych tańców, ale także stworzyć jedyną i niepowtarzalną choreografię dostosowaną do oczekiwań pary. 


Drukuj