bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Jantarowcy na podium :-)

2019-05-20,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W miniony weekend elbl─ůskie pary prezentowa┼éy si─Ö podczas Og├│lnopolskiego Turnieju Ta┼äca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Ciechocinka oraz w Pruszczu Gda┼äskim podczas III Bursztynowego Og├│lnopolskiego Turnieju Ta┼äca Sportowego, przy kt├│rym odby┼é si─Ö r├│wnie┼╝ Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS. Elbl─ůski Klub Ta┼äca Jantar reprezentowa┼éo 11 par.

┬áJedena┼Ťcie par EKT Jantar walczy┼éo o wysokie lokaty podczas dw├│ch turniej├│w tanecznych. Sze┼Ť─ç z nich stan─Ö┼éo na podium. Podczas turnieju w Ciechocinku w kategorii 10-11 E Komb. 6T Krzysztof Wi┼Ťniewski i Zofia Bieraga zdobyli pierwsze miejsce, z┼éoto zdobyli r├│wnie┼╝ Marceli J├│zefowicz i Patrycja Jankowska w kategorii 10-11 D ST. Na turnieju w Pruszczu Gda┼äskim nasze pary wyta┼äczy┼éy: w kategorii 10-11 G 5T LA Szymon Pilarski i Laura Boguska - drugie miejsce, w kategorii 10-11 F Komb. 6T ┬á┼üukasz Sarnowski i Justyna Reich ÔÇô pierwsze miejsce oraz awans do wy┼╝szej klasy tanecznej ÔÇ×EÔÇŁ. ┬áMicha┼é Dreger z King─ů Sokalsk─ů w kategorii ┬á14-15 "D" ST tak┼╝e zdobyli z┼éoto oraz przeklasyfikowanie do klasy tanecznej ÔÇ×CÔÇŁ. ┼Üwietnym wynikiem mog─ů pochwali─ç si─Ö r├│wnie┼╝ Kacper Zakowicz i Weronika Sagan - zdobyli pierwsze miejsce podczas Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS w kategorii Doro┼Ťli OPEN ST.