bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Jantarowcy na podium :-)

2019-05-20,

Kategoria : Aktualności

W miniony weekend elbląskie pary prezentowały się podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Ciechocinka oraz w Pruszczu Gdańskim podczas III Bursztynowego Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego, przy którym odbył się również Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS. Elbląski Klub Tańca Jantar reprezentowało 11 par.

Jedenaście par EKT Jantar walczyło o wysokie lokaty podczas dwóch turniejów tanecznych. Sześć z nich stanęło na podium. Podczas turnieju w Ciechocinku w kategorii 10-11 E Komb. 6T Krzysztof Wiśniewski i Zofia Bieraga zdobyli pierwsze miejsce, złoto zdobyli również Marceli Józefowicz i Patrycja Jankowska w kategorii 10-11 D ST. Na turnieju w Pruszczu Gdańskim nasze pary wytańczyły: w kategorii 10-11 G 5T LA Szymon Pilarski i Laura Boguska - drugie miejsce, w kategorii 10-11 F Komb. 6T  Łukasz Sarnowski i Justyna Reich – pierwsze miejsce oraz awans do wyższej klasy tanecznej „E”.  Michał Dreger z Kingą Sokalską w kategorii  14-15 "D" ST także zdobyli złoto oraz przeklasyfikowanie do klasy tanecznej „C”. Świetnym wynikiem mogą pochwalić się również Kacper Zakowicz i Weronika Sagan - zdobyli pierwsze miejsce podczas Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS w kategorii Dorośli OPEN ST.