bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Jantar 2009 - wyniki

2009-03-23,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W minion─ů niedziel─Ö podczas Og├│lnopolskiego Turnieju Ta┼äca Sportowego ÔÇ×Jantar 2009" wystartowa┼éo 139 par - tancerzy zrzeszonych w 26 klubach m.in. w Warszawie, Gda┼äsku, Toruniu, Sopocie, Poznaniu i Olsztynie, ale tak┼╝e 3 pary z Kaliningradu. Z EKT ÔÇ×Jantar" wystartowa┼éo 41 par. Jak m├│wi Antoni Czy┼╝yk, trener elbl─ůskich tancerzy, nie byli to wszyscy tancerze klubu - nie startowali tancerze najwy┼╝szej klasy S.

 

- Dla nich s─ů inne turnieje, ten jest turniejem punktowym, przeznaczonym dla tych, kt├│rzy chc─ů podwy┼╝szy─ç klas─Ö taneczn─ů - wyja┼Ťnia Antoni Czy┼╝yk. - Turniej punktowy ma te┼╝ charakter kontrolny dla trener├│w, poniewa┼╝ daje mo┼╝liwo┼Ť─ç skonfrontowania wynik├│w trening├│w i zaobserwowania post─Öp├│w, jakie uczynili tancerze od wrze┼Ťnia. Dzi─Öki niemu mo┼╝na przeanalizowa─ç, czy zrealizowane zosta┼éy za┼éo┼╝one cele i okre┼Ťli─ç, co chcemy osi─ůgn─ů─ç w nast─Öpnym cyklu szkoleniowym.

 

Mo┼╝liwo┼Ť─ç startu maj─ů tu wszyscy zawodnicy, od 8 roku ┼╝ycia. Trener podkre┼Ťla, ┼╝e jest zadowolony z najm┼éodszych uczestnik├│w, kt├│rzy stanowi─ů przysz┼éo┼Ť─ç ta┼äca i juz zdobywaj─ů miejsca w finale.
- Mo┼╝e czasem myl─ů kroki, ale to dla nich cz─Östo debiut przed du┼╝─ů publiczno┼Ťci─ů i rodzin─ů, wi─Öc stres robi swoje - dodaje.

 

W tym roku po raz pierwszy wystartowali te┼╝ doro┼Ťli tancerze w kategorii Seniorzy. Jak m├│wi Antoni Czy┼╝yk w ich przypadku nie tyle liczy si─Ö wygrana, co obserwacja post─Öp├│w i rozwoju tanecznego.

 

Podczas turnieju nadano nowe klasy ta┼äca dw├│m parom z EKT ÔÇ×Jantar". Jankowski Pawe┼é i Gi┼║i┼äska Agata otrzymali klas─Ö: B w stylu: Kombinacja 8 ta┼äc├│w, a klas─Ö: A w stylu: Latin para Rutkowski Sebastian i Wy┼╝lic Arletta.

 

A oto wyniki turnieju:

Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
1 Przekwas Kacper, Grunt Malina PROGRESS Kwidzyn
2 Augustynowicz Tomasz, Ronowska Paulina PERFEKT EWA Gdańsk
3 Jatcyna Iliya, Esina Nastia ONIONA Kaliningrad

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
1 Bedla Filip, Gleń Magdalena IMPULS Starogard Gd.
2 Zięba Paweł, Paduch Klaudia FALA Sopot
3 Sobczak Kamil, Schmidt Julianna LATINO CAFE Gdynia

Tancerze EKT ÔÇ×Jantar" Groblewski Micha┼é i Paw┼éowska Alicja zaj─Öli 6 miejsce.

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
1 Wawro Mateusz, Pi─ůtkowska Karolina JANTAR Elbl─ůg
2 ┼Ülusarski Grzegorz, Szczepa┼äska Sandra JANTAR Elbl─ůg
3 Sztankowski Jacek, Szałkowska Dominika GRACJA Iława

Miejsca 5,6 i 7 zaj─Ö┼éy kolejno tancerze ÔÇ×Jantara"
Kraiński Grzegorz, Tomaszewska Natalia
Warda Maciej, Sosik Adrianna
Wojniusz Michał, Nowaczyk Judyta

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
1 Maczyszyn Jarosław, Lis Dorota
2 Beńko Paweł, Kolterman Dominika
3 Laschewski Krystian, Romczyk Paulina


Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
1 Matuszewski Dominik, Krajewska Sandra FEELING Warszawa
2 Opali┼äski Konrad, Zaj─ůczkowska Jagoda AKADEMIA TA┼âCA Warszawa
3 Maczyszyn Jaros┼éaw, Lis Dorota JANTAR Elbl─ůg

Czwarte miejsce nale┼╝a┼éo do pary Be┼äko Pawe┼é, Kolterman Dominika z JANTAR Elbl─ůg.

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
1 ┼üobocki Tomasz, Czuba Magdalena JANTAR Elbl─ůg
2 W┼éodarczak Kasper, Cie┼Ťlakowska Anna PROGRESS Kwidzyn
3 Kuncewicz Filip, Grochala Aleksandra ST STAKATO Tczew

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
1 Skierski Łukasz, Opalińska Sandra DUET Warszawa
2 Pierwienis ┼üukasz, Nowaczy┼äska Martyna JANTAR Elbl─ůg
3 Akulich Klim, Tkach Kristina ONIONA Kaliningrad

Tancerze ÔÇ×Jantara" Kolterman Damian, Karpi┼äska Paulina zaj─Öli 6 miejsce.

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
1 Akulich Klim, Tkach Kristina ONIONA Kaliningrad
2 Akulich Vadim, Motorina Nastia ONIONA Kaliningrad
3 Volkov Kirill, Udaltsova Daria ONIONA Kaliningrad

Pi─ůte i sz├│ste miejsce zaj─Ö┼éy pary ÔÇ×Jantara" -
5 Pierwienis Łukasz, Nowaczyńska Martyna
6 Kolterman Damian, Karpińska Paulina

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
1 Knopik Miłosz, Gromowska Daria ST STAKATO Tczew
2 Stępiński Błażej, Jakubus Julia IMPULS Starogard Gd.
3 Cieszkowski Piotr, Stolarska Milena JANTAR Elbl─ůg

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
1 Malicki Piotr, Kowal Joanna CONTRA Warszawa
2 Niemas Adrian, Niemas Martyna PERFECT Gdańsk
3 Komorowski Paweł, Michiej Magdalena PERFECT Gdańsk

Pi─ůte miejsce zaj─Öli Lipa Marcin i Demidziuk Agnieszka z JANTAR Elbl─ůg

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
1 Jankowski Pawe┼é, Gi┼║i┼äska Agata JANTAR Elbl─ůg
2 Długoński Oskar, Okulska Anna LATINO CAFE Gdynia
3 Skarbierz Wojciech, Skarbierz Katarzyna PERFECT Gdańsk

4 Popowski Adam, Soko┼éowska Monika JANTAR Elbl─ůg
5 Szmur┼éo Mateusz, Sad┼éo Patrycja JANTAR Elbl─ůg

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
1 Jacewicz Pawe┼é, Hryciuk Urszula JANTAR Elbl─ůg
2 Zakowicz Kacper, Zakowicz Natalia LATINO CAFE Gdynia
3 Taurogi┼äski Krzysztof, Kosi┼äska Kornelia JANTAR Elbl─ůg

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
1 Skrok Arkadiusz, Plakwicz Ewa POWER DANCE Olsztyn
2 Obrocki Paweł, Wilk Karolina FALA Sopot
3 Rutkowski Sebastian, Wy┼╝lic Arletta JANTAR Elbl─ůg

Na pi─ůtym turniej zako┼äczyli Jacewicz Pawe┼é, Hryciuk Urszula z JANTAR Elbl─ůg

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
1 Szkutnik Bart┼éomiej, Minkiewicz Alicja JANTAR Elbl─ůg
2 Taurogi┼äski Krzysztof, Kosi┼äska Kornelia JANTAR Elbl─ůg
3 Wilczyński Igor, Ronkowska Sara IMPULS Starogard Gd.

Doro┼Ťli:
Kategoria wiekowa: pow.34, Klasa: Hobby Open, Styl: Standard-4

1 Budy┼Ť Mariusz, Budy┼Ť Monika PROGRESS Kwidzyn
2 Roszak Andrzej, Roszak Urszula FINEZJA Poznań
3 Dziurawiec Mariusz, Dziurawiec Agnieszka JANTAR Elbl─ůg
4 Krai┼äski Jaros┼éaw, Krai┼äska Anna` JANTAR Elbl─ůg
5 Kiersnowski Konrad, Kiersnowska Katarzyna PAKTAN Słupsk
6 ┼Ümiechowski Krzysztof, Hajkowicz Marta JANTAR Elbl─ůg
7 Stepanyuk Leonid, Stepanyuk Natalia TANGO Kalininigrad
8 Cichy Mieczysław, Cichy Ewa PERFECT Gdańsk

Kategoria wiekowa: pow.34, Klasa: Hobby Open, Styl: Latin-4
1 Dziurawiec Mariusz, Dziurawiec Agnieszka JANTAR Elbl─ůg
2 Roszak Andrzej, Roszak Urszula FINEZJA Poznań
3 Budy┼Ť Mariusz, Budy┼Ť Monika PROGRESS Kwidzyn
4 Stepanyuk Leonid, Stepanyuk Natalia TANGO Kaliningrad
5 Krai┼äski Jaros┼éaw, Krai┼äska Anna` JANTAR Elbl─ůg
6 ┼Ümiechowski Krzysztof, Hajkowicz Marta JANTAR Elbl─ůg
7 Kiersnowski Konrad, Kiersnowska Katarzyna PAKTAN Słupsk

 

Pełne wyniki na stronie:

http://www.taniec.slominski.pl/kalendarz.php?tryb=listaa&limit=0&trybm=kalendarz

 


Drukuj