bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

ÔÇ×JantarÔÇŁ na podium

2015-11-23,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W ubieg┼é─ů sobot─Ö pary z Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca ÔÇ×JantarÔÇŁ bra┼éy udzia┼é w turniejach tanecznych
┬áw Brodnicy i Koszalinie, zdobywaj─ůc miejsca na podium.┬á┬á

W sobotę w Brodnicy odbył się IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brodnicy.

- Elbl─ůscy tancerze pokazali klas─Ö i wyta┼äczyli sze┼Ť─ç miejsc na podium ÔÇô m├│wi Zyta Wrzos z Centrum Ta┼äca ÔÇ×PromykÔÇŁ. ÔÇô Kuba Kr├│likowski i Katarzyna Obr─Öbska zdobyli pierwsze miejsce w kategorii 14-15 lat, klasa C w stylu standardowym i tym samym otrzymali klas─Ö taneczn─ů B w stylu standardowym. ┬á┬á

R├│wnie dobrze zaprezentowa┼éa si─Ö para Jakub Fr─ůszczak i Alicja Paw┼éowska, kt├│rzy z┼éoto wyta┼äczyli stylem latynoameryka┼äskim w kategorii wiekowej pow. 15 lat w klasie C.

Na miejscu drugim uplasowa┼éa si─Ö para Kacper ┼Ümieszny i Aniela Zagaja (kat. 14-15 lat, klasa B, styl standardowy), Pawe┼é Skwira i Monika Paw┼éowska (kategoria wiekowa 12-13 lat, klasa C, styl standardowy), a trzecie miejsce zdoby┼é Bartek Bloch i Julka Wieteska w kategorii 12-13 lat, klasa C, styl standardowy. Na turnieju nie zabrak┼éo pary senior├│w ÔÇô Arkadiusz i Beata Kurowscy startowali w kategorii Seniorzy II, klasa E i w obu stylach wywalczyli srebrny medal.

R├│wnie┼╝ w sobot─Ö podczas Mistrzostw Wojew├│dztwa Zachodniopomorskiego w Koszalinie, rozegrane zosta┼éo Grand Prix ekstraklasy Federacji Ta┼äca Sportowego, w kt├│rym udzia┼é wzi─Ö┼éa elbl─ůska para Kordian Zagaja i Ewa ┼╗yli┼äska. Kordian i Ewa startowali w kategorii Doro┼Ťli, prezentuj─ůc si─Ö w stylu standardowym i zdobyli czwarte miejsce.┬á

Szkolenia realizowane w ramach zadania "Wspieranie szkolenia sportowego zawodnik├│w Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar" przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Elbl─ůga"