bm1 bm2 bm3 bm6 bm7 bm8

Jesienny Maraton Fitness

2018-11-07,

Kategoria : Aktualności

Pogoda za oknem nie zachęca do działania? Centrum Tańca „Promyk” przygotowało dla Was coś specjalnego! Trzy godziny świetnej zabawy, tysiące spalonych kalorii i pozytywne wibracje – to wszystko na darmowym Maratonie Fitness, który odbędzie się w sobotę 24 listopada.

Pożegnaj jesienną depresję i przyjdź do „Promyka” po doładowanie energetyczne. Na imprezie pojawią się trzy różne formy aktywności:

PILATES – wzmocni i odciąży kręgosłup, uelastyczni ciało i obniży poziom stresu.  STEPY – trening wytrzymałościowy, który świetnie poprawi kondycję i wzmocni dolne partie ciała.  FIT BALL – ćwiczenia gimnastyczne na piłce, które rozluźnią mięśnie oraz zrelaksują ciało. Maraton poprowadzą doświadczone instruktorki: Paulina Czyżyk, Justyna Michalak oraz Marta Pilipczuk.

- Maraton przeznaczony jest dla wszystkich, którzy nie boją się wyzwań i chcą spróbować swoich sił w trzech różnych formach aktywności. Gwarantowana znakomita zabawa, mnóstwo spalonych kalorii, doskonałe samopoczucie, czy motywacja do tego, aby w końcu się za siebie wziąć i rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną – mówią organizatorzy.

Dynamiczna muzyka, ogromna ilość endorfin i konkretny wycisk – tego możecie spodziewać się na trzygodzinnej imprezie fitness, za którą nie zapłacicie zupełnie nic! Wystarczy zabrać ze sobą wygodne buty, ręcznik, butelkę wody oraz motywację do działania i dobry humor!

 

Impreza odbędzie się w Centrum Tańca „Promyk”, ul. Browarna 80.

Startujemy o godzinie 17:00

W programie:

17:00-18:00 PILATES

18:00-19:00 STEPY/ FIT BALL (podział na grupy)

19:00-20:00 STEPY/ FIT BALL (podział na grupy)


 Wstęp na maraton jest bezpłatny!


Drukuj