bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Kolejne medale dla EKT Jantar!

2019-10-28,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W ostatni weekend pa┼║dziernika, pary Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar rywalizowa┼éy w Kwidzynie na XX Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Kwidzyna, GRAND PRIX Polski Ekstraklasa FTS ┬ái Mistrzostwach Polski FTS klas "B" i "A" w stylach tanecznych.

Nasi tancerze przywie┼║li ze sob─ů 3 z┼éote medale:

1mc - ┼Üliwa Konrad - Buczek Hanna - ┬á8-9F zdobywaj─ůc tym wy┼╝sza klas─Ö taneczn─ů E

1mc - Szar Jarosław - Szar Katarzyna - Senior II D Standard

1mc - Szar Jarosław - Szar Katarzyna - Senior II D Latin

2 srebrne medale:

2mc - Śliwa Konrad - Buczek Hanna -  8-9E

2mc - Sarnowski Łukasz - Reich Justyna Joanna - 10-11E

3 br─ůzowe medale:

3mc - Pilarski Marcin - Jezierska Wiktoria - Pow. 15B Standard

3mc - Szar Jarosław - Szar Katarzyna - Senior II Open Latin

Ponadto para Katarzyna i Jarosław Szar zdobyła awans do C klasy w obu stylach tanecznych!!!

Gratulacje dla wszystkich par startuj─ůcych w rywalizacji!!

Poniżej zamieszczamy pełne wyniki naszych par z rywalizacji w Kwidzynie:

12-13C ST

6mc - Szreder Paweł - Szymańska Wiktoria

7mc - Kodrzycki Maksymilian - Skwira Julia

12-13 LA

7mc - Szreder Paweł - Szymańska Wiktoria

8mc - Kodrzycki Maksymilian - Skwira Julia

14-15C ST

4mc - Stańczewski Nikodem - Fidut Julia

6mc - Dreger Michał - Sokalska Kinga

13mc - Walczak Wiktor - Sowa Julia

14-15C LA

6mc - Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola

10mc - Stańczewski Nikodem - Fidut Julia

14mc - Walczak Wiktor - Sowa Julia

Pow 15B ST

3mc - Pilarski Marcin - Jezierska Wiktoria

8mc - Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka

Pow 15B LA

6mc - Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka

Senior II Open ST

5mc - Szar Jarosław - Szar Katarzyna

6mc - Dziurawiec Mariusz - Dziurawiec Agnieszka

GPP Juniorzy Starsi ST

10mc - Zieliński Jakub - Nycnerska Olga

GPP Juniorzy Starsi LA

9mc - Zieliński Jakub - Nycnerska Olga

Senior II Open LA

3mc - Szar Jarosław - Szar Katarzyna

4mc - Dziurawiec Mariusz - Dziurawiec Agnieszka

8-9F

1mc - Śliwa Konrad - Buczek Hanna

8-9E

2mc - Śliwa Konrad - Buczek Hanna

10-11E

2mc - Sarnowski Łukasz - Reich Justyna Joanna

12-13E

3mc - Smolarek Filip - Walińska Otylia

Senior II D ST

1mc - Szar Jarosław - Szar Katarzyna

Senior II D LA

1mc - Szar Jarosław - Szar Katarzyna

Mistrzostwa Polski B klasa Juniorzy Starsi ST

20mc -Zieliński Jakub - Nycnerska Olga

21mc - Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola

Mistrzostwa Polski B klasa Juniorzy Starsi LA

13mc - Zieliński Jakub - Nycnerska Olga

Mistrzostwa Polski B klasa M┼éodzie┼╝ + Doro┼Ťli ST

13mc -Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka

24mc - Pilarski Marcin - Jezierska Wiktoria

Mistrzostwa Polski B klasa M┼éodzie┼╝ + Doro┼Ťli LA

18mc - Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka

 

Jeszcze raz Gratulujemy!


Drukuj