bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Kolejne Mistrzostwa i kolejne sukcesy!!

2019-11-18,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Jak co tydzie┼ä pary Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar startuj─ů w rywalizacji sportowej.

W tym tygodniu ┼╝yli┼Ťmy przygotowaniami┬á i ci─Ö┼╝kimi treningami naszej ma┼éej formacji latynoameryka┼äskiej, kt├│ra szykowa┼éa si─Ö do wyjazdu na Mistrzostwa Polski FTS Formacji Tanecznych.┬á Mistrzostwa odby┼éy si─Ö w t─ů niedziel─Ö 17 listopada w Skierniewicach, a nasza formacja Jantar Elbl─ůg wyta┼äczy┼éa i przywioz┼éa do Elbl─ůga medale i tytu┼é Mistrz├│w Polski w kategorii do lat 15. Jeste┼Ťmy bardzo dumni, ┼╝e m┼éodzi tancerze podtrzymuj─ů tradycje Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar.

Dzie┼ä wcze┼Ťniej, 16 listopada odby┼é si─Ö turniej GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS, XIII OTTS Latino Cafe Cup, w miejscowo┼Ťci Kowale. W Grand Prix Polski Ekstraklasa w stylu Standardowym w kategorii M┼éodzie┼╝owej wygrali Oleksii Protsenko i Julia Wieteska, zdobywaj─ůc ┬átym z┼éoty medal. R├│wnie┼╝ z┼éoty medal w Grand Prix Polski Ekstraklasa w stylu Standardowym w kategorii par Doros┼éych zdoby┼éa para Kacper Zakowicz i Weronika Sagan.

W młodszych kategoriach nasze pary również zdobyły miejsca na podium i tak w kategorii 12-13G złote medale zdobyli Konrad Koperczak oraz Wiktoria Sroka.

Srebrny medal w kategorii powyżej 15 lat w stylu Latynoamerykańskim zdobyli Paweł Skwira i Natala Łysko.

Natomiast br─ůzowy medal wyta┼äczyli Nikodem Sta┼äczewski i Julia Fidut w kategorii 14-15C styl Standard.

Wszystkim startuj─ůcym Parom gratulujemy wynik├│w!!┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á