bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Kolejny OTTS Jantar za nami

2019-02-25,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Poruszaj─ůca muzyka, przepi─Ökne stroje, ogromne emocje - tak w skr├│cie mo┼╝na podsumowa─ç Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego ÔÇ×JantarÔÇŁ, kt├│ry odby┼é si─Ö 23-24 lutego w hali MOS wraz z Mistrzostwami Polski FTS w ta┼äcach standardowych. W tym roku w turnieju wzi─Ö┼éo udzia┼é ┼é─ůcznie 70 par z 22 klub├│w tanecznych z ca┼éej Polski.┬á

W ubieg┼éy weekend m┼éodzi i niezwykle utalentowani tancerze w r├│┼╝nym wieku, rywalizowali ze sob─ů w Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca Towarzyskiego ÔÇ×JantarÔÇŁ. W zawodach wzi─Ö┼éo udzia┼é ┼é─ůcznie 70 par z 22 klub├│w tanecznych zar├│wno z Elbl─ůga jak i ca┼éej Polski. W tym roku go┼Ťcili┼Ťmy kluby z m.in. Wieliczki, Warszawy, Pruszkowa, Ostro┼é─Öki, Olsztyna, Gda┼äska, Sopotu, Augustowa, Bia┼éegostoku, Torunia, Bydgoszczy, Mor─ůga, Inowroc┼éawia, Ko┼éobrzegu czy Gi┼╝ycka. Uczestnicy rywalizowali ze sob─ů a┼╝ w czternastu kategoriach.

OTTS ÔÇ×JantarÔÇŁ wpisa┼é si─Ö na sta┼ée w kalendarz polskich turniej├│w tanecznych i cieszy si─Ö od wielu lat ogromnym powodzeniem.

Tancerze walczyli zarówno o punkty i miejsca na podium, jak również o nominację do wyższych klas tanecznych.  

Pary Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar zaprezentowa┼éy - jak zwykle - znakomite umiej─Ötno┼Ťci taneczne oraz ┬ábardzo wysoki poziom.

Poni┼╝ej przedstawiamy wszystkie wyniki uczestnik├│w z Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar:


 

SOBOTA (23.02)

10-11 C ST

2. Gabriel Pietras - Julia Kawa         

3. Błażej Jezierski - Malwina Cybulska        

10-11 C LA

2. Gabriel Pietras - Julia Kawa         

3. Błażej Jezierski - Malwina Cybulska        

10-11 F Komb. 6T

1. Łukasz Sarnowski - Justyna Joanna Reich           

3. Krzysztof Ryszard ┬áSzostak ÔÇô Amelia Szewczyk

12-13 F Komb. 6T

1. Filip Smolarek ÔÇô Otylia Wali┼äska

3. Jurand Kuźniarski - Zuzanna Daraszkiewicz       

6. Oskar Koperczak - Emilia Waluszkiewicz           

14-15 D ST

1. Micha┼é Dreger ÔÇô Kinga Sokalska

14-15 D LA

2. Micha┼é Dreger ÔÇô Kinga Sokalska

3. Wiktor Walczak - Julia Skwira     

10-11 E Komb. 6T

1. Marceli J├│zefowicz ÔÇô Patrycja Jankowska

4. Marcel ┼╗mijewski ÔÇô Zuzanna Filipiak

5. Mariusz Zamiara - Amelia  Saryk

6. Krzysztof Wi┼Ťniewski - Zofia Bieraga┬á┬á┬á┬á┬á

9. Tomasz Sokół - Kornelia Wasiłyszyn       

14-15 C ST

5. Maksymilian Kodrzycki - Julia Sowa       

9. Wiktor Walczak - Julia Skwira     

11. Nikodem Stańczewski -  Julia Fidut      

12. Micha┼é Dreger ÔÇô Kinga Sokalska

14-15 C LA

6. Maksymilian Kodrzycki ÔÇô Julia Sowa

9. Nikodem Sta┼äczewski ÔÇô Julia Fidut┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á

NIEDZIELA (24.02)

10-11 D ST

1. Gabriel Pietras - Julia Kawa         

2. Błażej Jezierski - Malwina Cybulska        

3. Mariusz Zamiara - Amelia  Saryk

10-11 D LA

1. Gabriel Pietras - Julia Kawa         

2. Błażej Jezierski - Malwina Cybulska        

3. Mariusz Zamiara - Amelia Saryk  

12-13 E Komb. 8T

1. Oskar Penke - Dominika Rybska (zdobyli wy┼╝sz─ů klas─Ö taneczn─ů ÔÇ×DÔÇŁ)

3. Szymon Piotr Nowak - Paulina Olejnik   

14-15 E Komb. 8T

3. Tomasz Zamiara ÔÇô Kornelia Orzo┼é

pow.15 D ST

3. Jakub Arapinowicz ÔÇô Kamila Kurkowska

pow.15 D LA

3. Jakub Arapinowicz - Kamila Kurkowska 

12-13 D ST

1. Paweł Szreder - Wiktoria Szymańska      

2. Olaf Krawczyk - Klaudia Ulkowska        

6. Oskar Penke - Dominika Rybska  

10. Bartosz Woliński - Maja Konarzewska  

12-13 D LA

2. Paweł Szreder - Wiktoria Szymańska      

4. Olaf Krawczyk - Klaudia Ulkowska        

7. Bartosz Woliński - Maja Konarzewska    

8. Oskar Penke - Dominika    Rybska

 

OTTS Jantar zosta┼é zrealizowany w ramach zadania ÔÇ×Kierunek taniecÔÇŁ dofinansowanego ze ┼Ťrodk├│w Gminy Miasta Elbl─ůg


Drukuj