bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Maraton dla pań i dzieci

2017-11-15,

Kategoria : Aktualności

Jeżeli przygnębiają Was, szare i deszczowe  dni, czujecie się ospali i zniechęceni - to Centrum Tańca „Promyk” ma coś w sam raz na poprawę humoru! Maraton Taneczny to świetna zabawa i duża dawka pozytywnej energii. Na maraton  możesz zabrać dziecko. Wstęp bezpłatny.  

 

W najbliższą sobotę w Centrum Tańca Promyk odbędzie się maraton skierowany do pań i dzieci. - Maraton realizowany będzie jednocześnie na dwóch salach, na jednej tańczyć będą dzieci, a na drugiej panie – mówią organizatorzy – Dzięki temu mamy będą mogły oderwać się od obowiązków i nie martwić się o swoje pociechy, które doskonale bawić się będą obok.

 

Uczestników czekają 3 godziny różnorodnej aktywności. Każda godzina to inna forma tańca. Dla dzieci zrealizowane zostaną zajęcia sumby kids, tańca nowoczesnego oraz disco-dance. Panie będą mogły poszaleć na zumbie, poćwiczyć na piłkach podczas zajęć fit ball oraz potańczyć podczas zajęć lady latino.

 

Wszystkie zajęcia poprowadzą doświadczone instruktorki - Patrycja Dyrmo, Alicja Giebień, Sylwia Majewska, Katarzyna Lesz oraz Marta Pilipczuk.

 

Maraton realizowany jest w ramach zadania „Strzeż się tycia, wybierz zdrowy tryb życia”, dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg i odbędzie się w sobotę, 18 listopada w godz. 16:00 – 19:00 w Centrum Tańca Promyk przy ul. Browarnej 80


Drukuj