bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Maraton na jesienną chandrę

2016-10-31,

Kategoria : Aktualności

Jeżeli przygnębiają Was, szare i deszczowe  dni, czujecie się ospali i zniechęceni - to Centrum Tańca „Promyk” ma coś w sam raz na poprawę humoru! Maraton Taneczny to zastrzyk różnej aktywności, świetna zabawa i duża dawka pozytywnej energii.

 

11 listopada o godz. 16:30 w Centrum Tańca Promyk rozpocznie się maraton, a w nim zajęcia taneczne i fitness.

 – Maraton trwać będzie ponad trzy godziny. W tym czasie uczestniczki czekają cztery różne propozycje aktywności, każda po 45 minut – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk –Rozpoczniemy zajęciami fit ball.

 

Fit ball to zajęcia z wykorzystaniem piłek, które będą doskonałą rozgrzewką do kolejnych zajęć. Podczas fit ballu każda uczestniczka rozciągnie się i rozgrzeje mięśnie.

 

Następnie będzie energetycznie i tanecznie podczas zajęć zumby.  - Zumba to najlepszy sposób na pożegnanie jesiennej chandry – mówią organizatorzy - Podczas zumby wyzwalane są duże ilości endorfin, czyli  hormonów szczęścia, które powodują, że uśmiech jeszcze długo po zajęciach pozostaje na twarzy. Po szalonej zumbie, uczestnicy będą mogli nieco odsapnąć na zajęciach pilates.

 

Pilates nazwany jest treningiem dobrego samopoczucia, ponieważ tworzy równowagę i harmonię w ciele. Polega na wykonywaniu wolnych i precyzyjnych ruchów skoordynowanych z oddechem przy spokojnej muzyce. Ćwiczenia świetnie relaksują oraz redukują napięcie.

 

Ostatnią propozycją maratonu będzie zmysłowe lady latino czyli mieszanka tańców latynoamerykańskich, takich jak salsa, cha-cha, samba, rumba czy marengu. Lady latino doda energii, pozwoli uczestnikom zatracić się w tańcu i muzyce oraz odreagować codzienny stres.

 

Wszystkie zajęcia poprowadzą dwie doświadczone instruktorki - Patrycja Dyrmo i Alicja Minkiewicz.

Podczas maratonu nie zabraknie niespodzianek i gościa. Tomasz Michalak z Bodymass.pro opowie o suplementach i odżywkach jakie warto dostarczyć organizmowi przy intensywnej aktywności.

Maraton odbędzie się w Centrum Tańca ”Promyk” przy ul. Browarnej 80. Koszt maratonu to 5 zł.  Na maraton należy zabrać obuwie na zmianę.


Drukuj