bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Maraton na niepogodę

2017-11-10,

Kategoria : Aktualności

Aura nie zachęca do aktywności na dworze ale nie należy z niej rezygnować. Maraton, skierowany do dzieci i dorosłych, który odbędzie się 18 listopada w Centrum Tańca Promyk to zastrzyk energii i dobra zabawa. Wstęp bezpłatny.

 

Maraton realizowany jest w ramach zadania „Strzeż się tycia wybierz zdrowy styl życia”, dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg i adresowany jest do mieszkańców Elbląga.

 

 - Poprzez projekt chcieliśmy pokazać elblążanom różne formy aktywności, zachęcić ich do wyjścia z domu i podejmowania aktywności – mówi koordynator projektu Joanna Karpiuk – Maraton to jedno z licznych działań, które w tym celu zorganizowaliśmy..   

 

Maraton został przygotowany dla dzieci i dorosłych.

 – Chcieliśmy aby z propozycji mogły skorzystać również mamy, które nie mają z kim zostawić swoich pociech - mówi Joanna Karpiuk – Dlatego podczas imprezy w tym samym czasie na jednej sali tańczyć będą dzieci a na drugiej panie. Wspólne wyjście na takie wydarzenie to dobry przykład jaki rodzice mogą dać swoim dzieciom zachęcając je do aktywności. 

 

Impreza potrwa 3 godziny, a każda godzina to inne forma tańca. Dzieci będą mogły poszaleć na zajęciach sumby kids, potem poznają krótką choreografię z tańca nowoczesnego a na koniec tańczyć będą disco. Na maraton można zabrać dzieci od lat 4.

 

Propozycje dla Pań będą równie urozmaicone. Maraton zacznie się energetyczną zumbą. Następną propozycją będą ćwiczenia na piłce czyli fit ball, a spotkanie zakończymy tanecznie - zajęciami lady latino. 

 

Maraton odbędzie się w sobotę, 18 listopada w godzinach 16:00 – 19:00 w Centrum Tańca Promyk przy ul. Browarnej 80. Wstęp bezpłatny. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia mailowe promyk@swatowid.elbag.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00, tel. 55 611 01 30/40, 609 977 220.


Drukuj