bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Maraton Taneczny!

2013-08-08,

Kategoria : Aktualności

Przyjdź, zobacz, zatańcz i wybierz najlepszą formę dla siebie. W sobotę, 7 września, w CSE „Światowid” odbędzie się ponad czterogodzinny maraton taneczny.

 

W trakcie Maratonu Tanecznego zostanie zaprezentowana oferta Centrum Tańca „Promyk”. Będzie można zobaczyć pokazy różnych form tańca oraz samemu spróbować swoich sił na bezpłatnych warsztatach. Podczas dwóch pierwszych godzin imprezy warto przyjść z dzieckiem, bo właśnie wówczas zostaną pokazane propozycje dla dzieci i młodzieży. Będzie można obejrzeć występ dwóch elbląskich zespołów folklorystycznych, czyli Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Elbląska” oraz ich młodszych kolegów Zespołu Pieśni i Tańca „Młody Elbląg”, po czym wziąć udział w warsztatach z tańca ludowego. Odbędą się również pokazy i warsztaty z tańca nowoczesnego, współczesnego i towarzyskiego. Nie zabraknie także propozycji dla osób dorosłych. Będą warsztaty z zumby, aerodance oraz pokazy i warsztaty z lady latino i tańca towarzyskiego. Podczas Maratonu będzie można dowiedzieć się jakie nowe formy Centrum Tańca wprowadzi w tym roku.

 

- Maraton Taneczny jest zorganizowany po to, żeby na żywo zobaczyć jak wyglądają zajęcia w Centrum Tańca „Promyk” i w Elbląskim Klubie Tańca „Jantar” – mówi Joanna Karpiuk z CSE „Światowid” – Uczestnicy będą mogli poczuć klimat proponowanych zajęć, zobaczyć jak pracują instruktorzy, zatańczyć i wybrać najlepszą formę dla siebie.

 

Maraton Taneczny odbędzie się w holu głównym w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w godz. 16:00 – 20:30. Wstęp bezpłatny.

 

Maraton Taneczny zostanie zrealizowany przy wsparciu Prezydenta Elbląga.


Drukuj