bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Medale w Kurzętniku

2018-01-15,

Kategoria : Aktualności

W sobotę w Kurzętniku odbył się pierwszy turniej w tym roku. Nie zabrakło na nim tancerzy z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar.

13 stycznia w Kurzętniku rozegrany został II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Kurzętnika. W turnieju udział wzięły 4 pary z Elbląga, dwie z nich stanęły na podium. Jakub Zieliński i Olga Nycnerska startowali w kategorii 12-13 D i w stylu latynoamerykańskim zdobyli pierwsze miejsce a standardowym miejsce drugie. Pierwsze miejsce wytańczyła też młodziutka para Zofia Bieraga i Krzysztof  Wiśniewski, którzy startowali w kategorii 10-11 G. Tuż za podium uplasowała się para Nikodem Starczewski i Julia Fidut, którzy zdobyli 4 miejsce w kategorii 14-15 D.