bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Medale w Kurz─Ötniku

2018-01-15,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W sobot─Ö w Kurz─Ötniku odby┼é si─Ö pierwszy turniej w tym roku. Nie zabrak┼éo na nim tancerzy z Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar.

┬á13 stycznia w Kurz─Ötniku rozegrany zosta┼é II Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Towarzyskiego o Puchar W├│jta Kurz─Ötnika. W turnieju udzia┼é wzi─Ö┼éy 4 pary z Elbl─ůga, dwie z nich stan─Ö┼éy na podium. Jakub Zieli┼äski i Olga Nycnerska startowali w kategorii 12-13 D i w stylu latynoameryka┼äskim zdobyli pierwsze miejsce a standardowym miejsce drugie. Pierwsze miejsce wyta┼äczy┼éa te┼╝ m┼éodziutka para Zofia Bieraga i Krzysztof┬á Wi┼Ťniewski, kt├│rzy startowali w kategorii 10-11 G. Tu┼╝ za podium uplasowa┼éa si─Ö para Nikodem Starczewski i Julia Fidut, kt├│rzy zdobyli 4 miejsce w kategorii 14-15 D.