bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Medale w Ostrołęce

2015-09-28,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Sezon taneczny w Elbl─ůskim Klubie Ta┼äca "Jantar" rozpocz─ů┼é si─Ö sukcesami. Na turnieju w Ostro┼é─Öce elbl─ů┼╝anie wywalczyli miejsca na podium.

Trzy pary z Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca "Jantar" wzi─Ö┼éy udzia┼é w XXXI Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca Towarzyskiego o Z┼éot─ů Podwi─ůzk─Ö, kt├│ry rozegra┼é si─Ö w sobot─Ö, 26 wrze┼Ťnia w Ostro┼é─Öce.

Wszystkie elbl─ůskie pary stan─Ö┼éy na podium. Najm┼éodsi zawodnicy z naszego miasta ÔÇô Pawe┼é Skwira i Monika Paw┼éowska startowali w kategorii wiekowej 12-13 lat, w klasie D, w stylu standardowym i latynoameryka┼äskim. W obu stylach zdobyli srebrny medal. Karol Ledwosi┼äski i Aleksandra ┼üawrynowicz, para klasy C rywalizowali w kategorii 14-15 lat. W stylu standardowym tancerze wywalczyli z┼éoty medal, a w stylu latynoameryka┼äskim srebrny medal. Najstarsza elbl─ůska para Mateusz Wawro i Cristina Ivashchenko┬á zaj─Ö┼éa 3 miejsce w kategorii pow 15 lat, w klasie B, w stylu standardowym.

Szkolenia realizowane w ramach zadania "Wspieranie szkolenia sportowego zawodnik├│w Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar" przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Elbl─ůga"