bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Medale w Ostrołęce

2015-09-28,

Kategoria : Aktualności

Sezon taneczny w Elbląskim Klubie Tańca "Jantar" rozpoczął się sukcesami. Na turnieju w Ostrołęce elblążanie wywalczyli miejsca na podium.

Trzy pary z Elbląskiego Klubu Tańca "Jantar" wzięły udział w XXXI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Złotą Podwiązkę, który rozegrał się w sobotę, 26 września w Ostrołęce.

Wszystkie elbląskie pary stanęły na podium. Najmłodsi zawodnicy z naszego miasta – Paweł Skwira i Monika Pawłowska startowali w kategorii wiekowej 12-13 lat, w klasie D, w stylu standardowym i latynoamerykańskim. W obu stylach zdobyli srebrny medal. Karol Ledwosiński i Aleksandra Ławrynowicz, para klasy C rywalizowali w kategorii 14-15 lat. W stylu standardowym tancerze wywalczyli złoty medal, a w stylu latynoamerykańskim srebrny medal. Najstarsza elbląska para Mateusz Wawro i Cristina Ivashchenko  zajęła 3 miejsce w kategorii pow 15 lat, w klasie B, w stylu standardowym.

Szkolenia realizowane w ramach zadania "Wspieranie szkolenia sportowego zawodników Elbląskiego Klubu Tańca Jantar" przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Elbląga"