bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Medalowy weekend

2013-11-09,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Podczas ostatniego d┼éugiego weekendu pary Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca ÔÇ×JantarÔÇŁ dzielnie walczy┼éy o miejsca na podium na zawodach w I┼éawie, Nowym Mie┼Ťcie Lubawskim oraz w Kaliszu.

Najwi─Öcej powod├│w do zadowolenia mia┼éa para Agata Brychcy, Bart┼éomiej Szkutnik, kt├│ra pokona┼éa 34 duety taneczne i zdoby┼éa br─ůzowy medal na XXXVIII Akademickich Mistrzostwach Polski w ta┼äcu towarzyskim w Kaliszu.

 

Szkolenia w ramach zadania pn."W drodze do mistrzostwa - cykl szkole┼ä, przygotowanie do udzia┼éu w zawodach rangi mistrzowskiej" realizowanego przy wsparciu Prezydenta Miasta Elbl─ůga.┬á

 Pozostałe wyniki par:

VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar 
Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego ÔÇô 09.11.2013

Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E
Bednarek Seweryn, ┼üysko Natalia ÔÇô 1 miejsce
Bomba┼éa ┼üukasz, Jezierska Wiktoria ÔÇô 4 miejsce
 
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D
Ledwosi┼äski Karol, Wewersowicz Klaudia ÔÇô 1 miejsce
Kie┼éczewski Adrian, Lewandowska Weronika ÔÇô 2 miejsce
 
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
Magalski Karol, Rozbicka Julia ÔÇô 5 miejsce
 
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
Liber Kamil, K─Ödzierska Klaudia ÔÇô 3 miejsce
 
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
Krai┼äski Grzegorz, Pietrowska Agata ÔÇô 3 miejsce
 
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
Zagaja Kordian, Lipa Justyna ÔÇô 2 miejsce
 
 
 
XI Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Towarzyskiego o Puchar Jezioraka ÔÇô 10.11.2013 ÔÇô I┼éawa
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E
Bednarek Seweryn, Łysko Natalia  - 4 miejsce
 
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E
Kr├│likowski Jakub, Obr─Öbska Katarzyna ÔÇô 1 miejsce
 
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D
┼Ümieszny Kacper, Zagaja Aniela ÔÇô 1 miejsce
Ledwosi┼äski Karol, Wewersowicz Klaudia ÔÇô 3 miejsce
 
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
Liber Kamil, K─Ödzierska Klaudia ÔÇô 4 miejsce
 
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
Liber Kamil, Kędzierska Klaudia  - 5 miejsce
 
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
Zajdel Mateusz, D┼éugo┼é─Öcka Justyna ÔÇô 3 miejsce
 
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
Zagaja Kordian, Lipa Justyna ÔÇô 4 miejsce

Drukuj