bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Mi─Ödzynarodowy Turniej Ta┼äca Sportowego Pomosty 2011 ÔÇô 25-26.06.2011

2011-06-27,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Ponad 100 par z 32 klub├│w tanecznych z Polski (Gda┼äsk, I┼éawa, Koszalin, Olsztyn, Bydgoszcz, Toru┼ä, Ostro┼é─Öka, Tczew, Kwidzyn) i z Rosji (Kaliningrad, Baltiysk) wzi─Ö┼éo udzia┼é w elbl─ůskim turnieju zamykaj─ůcym sezon taneczny 2010/2011.

Poni┼╝ej najlepsze wyniki par Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca ÔÇ×Jantar".

 

Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
Liber Kamil, Ławrynowicz Aleksandra - 2 miejsce
Para otrzymała klasę D - GRATULUJEMY!

Szukiewicz Paweł, Karman Marianna - 6 miejsce

 

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
Zajdel Mateusz, Gronkowska Aleksandra - 5 miejsce

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta - 3 miejsce

 

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
Fr─ůszczak Jakub, Pietrowska Agata - 6 miejsce

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
Zagaja Kordian, Sosik Adrianna - 2 miejsce
Wawro Mateusz, Lipa Justyna - 3 miejsce

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
Zagaja Kordian, Sosik Adrianna - 2 miejsce
Warda Maciej, Sobocińska Karolina - 6 miejsce

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra - 5 miejsce

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra - 4 miejsce

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina - 3 miejsce

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina - 6 miejsce

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
Pierwienis Łukasz, Tkaczuk Małgorzata - 3 miejsce

 

Sobotni turniej dofinansowany zosta┼é ze ┼Ťrodk├│w Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

W niedziel─Ö (26.06.2011) w ramach ÔÇ×Pomost├│w" odby┼éy si─Ö Grand Prix Senior Hobby Open + oraz Turniej Towarzysz─ůcy Senior Hobby
W imprezie wzi─Ö┼éo udzia┼é oko┼éo 90 par z ca┼éej Polski min. z Warszawy, Jeleniej G├│ry, Wroc┼éawia, Poznania, S┼éupska, Gda┼äska, Gorzowa Wielkopolskiego, Wroc┼éawia, Krakowa, Gliwic i oczywi┼Ťcie tancerze z Elbl─ůga.

Poni┼╝ej najlepsze wyniki elbl─ůskich par
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Brak, Styl: Standard/ Latin
Kraiński Jarosław, Kraińska Anna`- 3
Dziurawiec Mariusz, Dziurawiec Agnieszka - 4

Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: GPS Open Plus, Styl: Latin-4
Kraiński Jarosław, Kraińska Anna`- 3
Dziurawiec Mariusz, Dziurawiec Agnieszka - 5

 


Drukuj