bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Miejsca medalowe

2018-05-07,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Tancerze z Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar bardzo dobrze spisali si─Ö na turnieju w Suszu i na S┼éowacji.

 

6 maja, para z Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar ÔÇô Kacper Zakowicz i Weronika Sagan udzia┼é wzi─Ö┼éa w turnieju WDSF OPEN rozegranym w mie┼Ťcie Trnawa na S┼éowacji. Kacper i Weronika zdobyli wysokie 4 miejsce pokonuj─ůc liczne pary z Ukrainy, S┼éowacji, Czech i Austrii.┬á┬á

 

Liczne grono elbl─ůskich tancerzy wzi─Ö┼éo udzia┼é w Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Susza, kt├│ry rozegrany zosta┼é w sobot─Ö 5 maja. Elbl─ů┼╝anie zdobyli ┼é─ůcznie 22 miejsca na podium uzyskuj─ůc 8 z┼éotych, 7 srebrnych i 7 br─ůzowych medali.┬á┬á

 

 

Poni┼╝ej wyniki elbl─ůskich par:

 

Poni┼╝ej wyniki elbl─ůskich par:

 

8-9 H 4 t LA

1 miejsce - Jakub Leszczyński i Olga Skwierz

1 miejsce - Jarosław Surowiec i Julia Puchalska

 

10-11 H 4T WA S CCC J LA

1 miejsce - Piotr Kusiuk i Lena Szczepańska

2 miejsce - Szymon Pilarski i Laura Boguska

 

10-11 G 5T Wa Q S CCC J LA

1 miejsce - Oskar Koperczak i Emilia Waluszkiewicz

 

10-11 F Komb. 6T

1 miejsce - Damian Wacławski  i Michalina Ciechorska

2 miejsce - Krzysztof Wi┼Ťniewski ┬ái Zofia Bieraga

3 miejsce - Tomasz Sokół  i Kornelia Wasiłyszyn

 

10-11 E Komb. 6T

1 miejsce - Gabriel Pietras i Julia Kawa

2 miejsce - Szymon Nowak i Dominika Rybska

 

12-13 G 5T

3 miejsce - Jurand Ku┼║niarski i Zuzanna Daraszkiewicz

 

12-13 F Komb. 6T

3 miejsce - Oskar Penke  i Paulina Olejnik

4 miejsce - Maciej Ławrynowicz i Martyna Falów

 

12-13 D ST

3 miejsce - Maksymilian Kodrzycki  i Julia Sowa

6 miejsce - Paweł Szreder  i Wiktoria Szymańska

 

12-13 D LA

6 miejsce - Kodrzycki Maksymilian - Sowa Julia    

7 miejsce - Szreder Paweł - Szymańska Wiktoria    

 

14-15 D ST

3 miejsce - Nikodem Stańczewski  i Julia Fidut

7 miejsce - Michał Dreger i Kinga Sokalska

 

14-15 D LA

6 miejsce - Nikodem Stańczewski i Julia Fidut

10 miejsce - Michał Dreger i Kinga Sokalska

 

14-15 C ST

6 miejsce - Krystian Dolegała  i Nikola Knyszyńska

 

14-15 C LA

2 miejsce - Paweł Skwira  i Natalia Łysko

10 miejsce - Krystian Dolegała i Nikola Knyszyńska          

 

pow.15 B  ST

1 miejsce - Mateusz Bernad i Aniela Zagaja

6 miejsce - Marcel Tworkowski  i Agnieszka Jankowska

 

pow.15 B  LA

4 miejsce - Mateusz Bernad i Aniela Zagaja

9 miejsce - Marcel Tworkowski i Agnieszka Jankowska

 

Senior I E ST

2 miejsce - Krzysztof Śmiechowski  i Marta Hajkowicz

3 miejsce - Krzysztof Gajewski i Beata Predel        

 

Sen I E LA

3 mijesce - Krzysztof Śmiechowski  i Marta Hajkowicz

 

Senior I D ST

1 miejsce - Jarosław i Katarzyna Szar

2 miejsce - Rafał i Barbara Tomczak

4 miejsce ÔÇô Arkadiusz i Beata Kurkowscy

 

Senior I D LA

2 mijesce - Jarosław i Katarzyna Szar

4 mijesce - Rafał i Barbara Tomczak

5 mijesce - Arkadiusz i Beata Kurkowscy


Drukuj