bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Mistrzostwa Polski FTS w Elblągu

2017-02-14,

Kategoria : Aktualności

Przystojni tancerze, tancerki w pięknych, balowych sukniach i mnóstwo świetnej muzyki ze światowych list przebojów – to wszystko czekać będzie na Państwa już pod koniec lutego, podczas szóstych Mistrzostw Polski Federacji Tańca Sportowego w tańcach standardowych. Do tańców standardowych zaliczają się eleganckie walce – angielski i wiedeński, energiczny quickstep, argentyńskie, uwodzicielskie tango oraz swingowy foxtrot.

 

            Mistrzostwa taneczne są wielkim wydarzeniem artystycznym, które każdego roku przyciągają wielu mieszkańców Elbląga. Podczas mistrzostw zostaną wyłonieni Mistrzowie i Wicemistrzowie Polski FTS oraz reprezentanci na Mistrzostwa Świata i Europy WDSF. W dniu mistrzostw odbędzie się także gala, podczas której odbędą się finały poszczególnych konkurencji tanecznych, a tancerzy oceniać będzie międzynarodowe jury. Tancerze wystąpią w kategoriach: Juniorzy, Młodzież, Młodzież Starsza, Dorośli oraz Seniorzy.

 

            Impreza odbędzie się w dniach 25-26 lutego 2017 roku na Hali Miejskiego Ośrodka Sportu znajdującego się przy ulicy Kościuszki 77a. Eliminacje poszczególnych kategorii rozpoczną się o godzinie 14:30, gala wieczorna potrwa od godziny 18:30 do 21:00.

 

 Bilety można nabyć w kasie CSE „Światowid” oraz on-line

SOBOTA 25.02.2017 - link do systemu sprzedaży

NIEDZIELA 26.02.2017 - link do systemu sprzedaży

 

Rezerwacja i zakup biletów dostępna jest również pod numerem telefonu (55) 611 20 76 (kasa czynna codziennie w godz. 14.30 - 20.00) oraz w dniu Mistrzostw w kasie biletowej na hali sportowej.  

 Patronat Honorowy nad Mistrzostwami Polski FTS w tańcach standardowych objął Prezydent Elbląga Witold Wróblewski oraz Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły takie redakcje jak: Gazeta Olsztyńska i serwis internetowy: www.orientacja.pl, Radio Eska, Truso.tv, Elbląska Gazeta Internetowa PortEl.pl, Dziennik Elbląski; opiekę medialną sprawuje TVP3 Olsztyn.

  Więcej informacji na temat tanecznego wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej Federacji Tańca Sportowego

   Serdecznie zapraszamy pasjonatów muzyki i tańca oraz wszystkich mieszkańców naszego miasta na tą wyjątkową uroczystość. Gwarantujemy niezapomniane emocje.

 

Tekst: Agnieszka Pawowicz.


Drukuj