bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Mistrzostwo w Ełku

2019-04-08,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W ubieg┼éy weekend w E┼éku odby┼éy si─Ö Mistrzostwa Polski P├│┼énocnej FTS wraz z X Og├│lnopolskim Turniejem Ta┼äca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta E┼éku. Tancerze EKT Jantar jak zwykle zaprezentowali znakomity poziom zdobywaj─ůc wysokie lokaty oraz Mistrzostwo Polski P├│┼énocnej FTS.

┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á Podczas trwaj─ůcych w weekend Mistrzostw Polski P├│┼énocnej FTS oraz towarzysz─ůcego X Og├│lnopolskiego Turnieju Ta┼äca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta E┼éku, elbl─ůskie pary uplasowa┼éy si─Ö wysoko na podium. W kategorii MPP Dzieci Starsze w ta┼äcach standardowych, m┼éodzi tancerze wyta┼äczyli nast─Öpuj─ůce miejsca: ┬á1 miejsce ÔÇô Gabriel Pietras i Julia Kawa, 2 miejsce ÔÇô Marceli J├│zefowicz i Patrycja Jankowska, 3 miejsce ÔÇô Mariusz Zamiara i Amelia Saryk. W tej samej kategorii wiekowej, w ta┼äcach latynoameryka┼äskich, nasi tancerze zdobyli: srebro - Zamiara Mariusz i Amelia Saryk oraz br─ůz ÔÇô Gabriel Pietras i Julia Kawa.

┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á M┼éodzi Jantarowcy podczas X OTTS o Puchar Prezydenta Miasta E┼éku r├│wnie┼╝ zdobyli wysokie lokaty. W kategorii 14-15 D ST na trzecim miejscu stan─Ö┼éa para Micha┼é Dreger - Kinga Sokalska. Nieco m┼éodsi tancerze Konrad ┼Üliwa i Hania Buczek, w kategorii 8-9 F, zdobyli z┼éoto i stan─Öli najwy┼╝ej na podium. Pierwsze miejsce zdobyli r├│wnie┼╝ Marceli J├│zefowicz i Patrycja Jankowska w kategorii 10-11 E. Tej parze uda┼éo si─Ö tak┼╝e zdoby─ç wy┼╝sz─ů klas─Ö taneczn─ů ÔÇô awansowali do klasy ÔÇ×DÔÇŁ.