bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Na Dzień Dziecka

2017-05-30,

Kategoria : Aktualności

Któż nie chciałby choć na chwilę znów stać się dzieckiem? Dzień Dziecka to najlepsza okazja, aby przypomnieć sobie o tym, że w każdym z nas ono ciągle jest. Wykorzystajmy więc to święto i sprawmy, by było niezapomniane, zarówno dla nas, jak i naszych pociech.

 

3 czerwca w Centrum Tańca Promyk dzieci i rodzice będą mogli wspólnie wziąć udział w warsztatach przygotowanych z okazji Dnia Dziecka. Będzie to spotkanie wypełnione trzema różnymi warsztatami. A zacznie się od warsztatów teatralnych.

 

Na zajęciach będziemy eksperymentować i bawić się swoim ciałem, wyobraźnią, śmiechem i rytmem – mówi instruktorka teatralna Edyta Strumińska – Być może zamienimy się w dzikie zwierzęta, latające bańki albo ptaki, a może będziemy budować  piramidy z siebie czy sprawdzać ciężar ciała. Aby się przekonać trzeba przyjść.

 

Kolejne zajęcia - plastyczne, również będą wymagały wyobraźni, ponieważ dzieci wraz z rodzicami będą na nich projektowali swój wymarzony dom. Prace plastyczne realizowane będą pod okiem instruktorki – Pauli Załuskiej.

 

A na koniec część najbardziej dynamiczna – zajęcia taneczne, prowadzone przez instruktorkę Katarzynę Lesz.

 

Ideą wydarzenia jest przede wszystkim stworzenie przestrzeni do wspólnego spędzenia czasu w sposób ciekawy i twórczy – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk – Chcemy aby dzieci i rodzice jednocześnie świetnie razem się bawili.

 

Spotkanie odbędzie się w Centrum Tańca Promyk przy ul. Browarnej 80 w godz. 12:00 – 15:00. Wstęp 20 zł (rodzic + dzieci), do nabycie na miejscu przed wydarzeniem. Należy zabrać ze sobą obuwie zamienne i kocyk.  


Drukuj