bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Na naukę tańca nigdy nie jest za późno

2015-01-28,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Wesele, sylwester, bankiety czy dyskoteki. Okazji do ta┼äczenia jest wiele, wi─Öc aby poczu─ç si─Ö pewnie na parkiecie przyjd┼║ na kurs ta┼äca towarzyskiego. Pierwsze, bezp┼éatne spotkanie dla doros┼éych odb─Ödzie si─Ö 31 stycznia o godz. 16 w Centrum Ta┼äca ÔÇ×PromykÔÇŁ.

Wiek nie gra roli, bo ÔÇô jak przekonuje Joanna Karpiuk z ÔÇ×PromykaÔÇŁ ÔÇô nauk─Ö ta┼äca mo┼╝na rozpocz─ů─ç w ka┼╝dym wieku.

- Kurs ta┼äca towarzyskiego dla doros┼éych to dobry spos├│b na to, aby w przysz┼éo┼Ťci doskonale bawi─ç si─Ö na ka┼╝dej imprezie ÔÇô dodaje.

Podczas kursu będzie można nauczyć się kroków i figur najpopularniejszych tańców standardowych i amerykańskich, a także poznać tajniki prowadzenia w parze.

- Kurs ta┼äca to tak┼╝e okazja do zawarcia nowych znajomo┼Ťci. Pierwsze spotkanie dla os├│b doros┼éych odb─Ödzie si─Ö w sobot─Ö 31 stycznia o godz.16 w Centrum Ta┼äca Promyk przy ul. Browarnej 80 ÔÇô m├│wi Joanna Karpiuk.

Szczeg├│┼éowe informacje mo┼╝na uzyska─ç dzwoni─ůc pod numer: 609 977 220 lub 55 611 01 40 oraz pisz─ůc na adres: promyk@swiatowid.elblag.pl.


Drukuj