bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Najlepsi na Jantarze

2018-04-30,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W minion─ů sobot─Ö zosta┼é rozegrany Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego Jantar. Elbl─ů┼╝anie zdobyli liczne miejsca na podium.

 

28 kwietnia w Centrum Spotka┼ä Europejskich ÔÇ×┼ÜwiatowidÔÇŁ w Elbl─ůgu odby┼é si─Ö Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego ÔÇ×JantarÔÇŁ. Turniej realizowany jest co roku i skupia liczne grono zawodnik├│w i publiczno┼Ťci. W sobot─Ö do Elbl─ůga przyjecha┼éy pary z┬á odleg┼éego Konina, Szczecina, Ko┼éobrzegu, Lublina, Ostro┼é─Öki, Warszawy, Bia┼éegostoku, Pruszkowa, Pi┼éy, Koszalina oraz z Bydgoszczy, ┼üom┼╝y, Olsztyna, Sierpca, Mor─ůga, Ostr├│dy, Gda┼äska, Chojnic, Sopotu, Gi┼╝ycka,┬á Gdyni, ┼╗ukowa, Kwidzyna, Augustowa, Inowroc┼éawia, E┼éku i Kaliningradu. Pary rywalizowa┼éy o miejsca na podium i punkty w klasyfikacji. W┼Ťr├│d zawodnik├│w znalaz┼éy si─Ö pary z Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar, kt├│re zdoby┼éy liczne miejsca na podium.┬á

 

Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego ÔÇ×JantarÔÇŁ zosta┼é zrealizowany w ramach zadania ÔÇ×Taniec ÔÇô sport i naukaÔÇŁ dofinansowanego ze ┼Ťrodk├│w Urz─Ödu Miejskiego w Elbl─ůgu.┬á

 

Poni┼╝ej wyniki zdobyte przez elbl─ůskie pary.

Zdj─Öcia z turnieju wkr├│tce/

 

Do 9 H

1 miejsca ÔÇôJakub Leszczy┼äski i Olga Skwierz┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á

2 miejsca ÔÇô Surowiec Jaros┼éaw - Puchalska Julia┬á┬á┬á┬á┬á

3 miejsca ÔÇô Wiktor ┼Üniecikowski-Orze┼é i Marina Zumkowska-Paw┼éowicz

 

10-11 G

1 miejsce - Marceli J├│zefowicz i Patrycja Jankowska

2 miejsce - Oskar Koperczak i Emilia Paluszkiewicz

2 miejsce - Filip Smolarek i Otylia Walińska

3 miejsce - Dawid Batog i Oliwia Dzida

 

10-11 F

1 miejsce - Błażej Jezierski i Malwina Cybulska

2 miejsce - Marcel ┼╗mijewski i Zuzanna Filipiak

3 miejsce - Bartosz Woliński i Maja Konarzewska  

4 miejsce - Wacławski Damian - Ciechorska Michalina

4 miejsce - Wi┼Ťniewski Krzysztof - Bieraga Zofia

5 miejsce -Sok├│┼é Tomasz - Wasi┼éyszyn Kornelia┬á┬á┬á┬á┬á┬á JANTAR - Elbl─ůg

 

 

12-13 H

1 miejsca ÔÇô Piotr Kusiuk, Lena Szczepa┼äska

2 miejsca ÔÇô Jan Preuss i Wiktoria Rosenkiewicz

 

12 ÔÇô 13 G

2miejsce - Jurand Ku┼║niarski i Zuzanna Daraszkiewicz

 

8-9 F

2 miejsce - Konrad Śliwa i Hanna Buczek

4 miejsce - Krzysztof Szostak i Amelia Szewczyk  

 

12-13 F

2 miejsce - Maciej Ławrynowicz i Martyna Falów

3 miejsce - Oskar Penke i Paulina Olejnik    

 

10-11 E

2 miejsce ÔÇô Gabriel Pietras i Julia Kawa

 

14-15 E

1 miejsce ÔÇô Micha┼é Dreger i Kinga Sokalska

6 miejsce - Marek Rybicki i Aleksandra Malinowska          

 

12-13 D ST

1 miejsce ÔÇôPawe┼é Szreder i Wiktoria Szyma┼äska

7 miejsce - Maksymilina Kodrzycki i Julia Sowa

 

12-13 D LA

2 miejsce ÔÇôPawe┼é Szreder i Wiktoria Szyma┼äska

5 miejsce - Maksymilina Kodrzycki i Julia Sowa

14-15 C LA

2 miejsce ÔÇô Pawe┼é Skwira i Natalia ┼üysko

14 miejsce - Dolegała Krystian i Nikola Knyszyńska

 

14-15 C ST

8 miejsce - Krystian Dolegała i Nikola Knyszyńska

 

Pow 15 E

2 miejsce ÔÇô Dawid Brzezi┼äski i Natalia Witkowska

 

Pow. 15 C ST

7 miejsce - Marcin Pilarski i Wiktoria Jezierska

 

Pow. 15 C LA

8 miejsce - Marcin Pilarski i Wiktoria Jezierska

 

12-13 C LA

3 miejsce ÔÇô Jakub Zieli┼äski i Olga Nycnerska

 

14-15 D ST

1 miejsce ÔÇô Wiktor Walczak i Julia Skwira

6 miejsce ÔÇô Micha┼é Dreger i Kinga Sokalska

 

14-15 D LA

2 miejsce ÔÇô Wiktor Walczak i Julia Skwira

7 miejsce ÔÇô Micha┼é Dreger i Kinga Sokalska

 

14-15 B ST

4 miejsce - Paweł Skwira i Natalia Łysko

7 miejsce - Bartosz Bloch  i Julia Wieteska

 

14-15 B LA

5 miejsce - Bartosz Bloch  i Julia Wieteska

 

Pow 15 B ST

5 miejsce - Mateusz Bernad i Aniela Zagaja

 

Pow 15 B LA

6 miejsce - Mateusz Bernad i Aniela Zagaja


Drukuj