bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Najmłodsi tancerze stanęli na podium

2015-02-23,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Elbl─ůscy tancerze pokazali, ┼╝e taniec jest ich prawdziw─ů pasj─ů. Ci, kt├│rzy jeszcze nie mog─ů startowa─ç w Mistrzostwach Polski FTS w ta┼äcach latynoameryka┼äskich zdobywaj─ů punkty podczas imprez towarzysz─ůcych. 22 lutego zosta┼é rozegrany Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego, w kt├│rym medale wywalczy┼éy pary z Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar.

Podczas drugiego dnia Mistrzostw Polski FTS w ta┼äcach latynoameryka┼äskich, kt├│ry 21 i 22 lutego odby┼é si─Ö w Elbl─ůgu, rozegrano Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego. W klasie tanecznej E (10-11 lat) w ta┼äcach latynoameryka┼äskich bezkonkurencyjni byli Wojciech Grabowski i Martyna Kierska, na sz├│stym miejscu uplasowali si─Ö Nikodem Sta┼äczewski i Partycja Pop┼éawska.

W┼Ťr├│d par w kategorii 14-15 lat klasa C, w ta┼äcach standardowych Kacper ┼Ümieszny i Aniela Zagaja wywalczyli trzecie miejsce, natomiast w ta┼äcach latynoameryka┼äskich ÔÇô w tej samej klasie tanecznej - uplasowali si─Ö na czwartym miejscu.