bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Nie przegap! – nowy kurs tańca dla dzieci

2017-01-05,

Kategoria : Aktualności

Rodzicu – taniec to najlepsza inwestycja w rozwój młodego człowieka, która z pewnością zaprocentuje. Dziecko pokona stres, łatwiej będzie zapamiętywać, wzmocni poczucie własnej wartości.

Tańczące dzieci z reguły lepiej się uczą, łatwiej zapamiętują oraz lepiej znoszą stres. Zajęcia taneczne pomagają także pokonywać wewnętrzne opory dziecka oraz nieśmiałość. Taniec uczy również kultury osobistej, wzmacnia poczucie własnej wartości.

Na kursach podstawowych nasi instruktorzy uczą tańców standardowychwalc angielski, walc wiedeński, quickstep, oraz tańców latynoamerykańskich – samba, cha - cha, jive – mówi Zyta Wrzos   

Poszczególne tańce różnią się pochodzeniem, charakterem, schematem ruchów oraz muzyką. Każdy z tych tańców sprawi dziecku frajdę.

Kurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 15 lat. Koszt miesięcznego udziału w zajęciach wynosi  50 zł od osoby. Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona.  

 

Spotkanie organizacyjne odbędzie 7 stycznia 2016 o godzinie 11:30 w Centrum Spotkań Europejskich  „Światowid”  - I piętro sala nr 38.


Drukuj