bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Nominacja do udziału w Pucharze Europy

1970-01-01,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Za nami taneczny weekend, podczas kt├│rego pary Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca ÔÇ×JantarÔÇŁ walczy┼éy o miejsca na podium na og├│lnopolskich zawodach w Sopocie.

┬áCzo┼éowa para klubu - Katarzyna Czy┼╝yk i Micha┼é Zacharewicz - ta┼äczy┼éa na Pucharze Polski, gdzie zaj─Ö┼éa wysokie II miejsce. Lokata ta da┼éa jej nominacj─Ö do startu na Pucharze Europy, kt├│ry odb─Ödzie si─Ö 3 lipca 2015 w Niemczech w miejscowo┼Ťci Wuppertal.

W sobot─Ö 25 kwietnia reprezentanci EKT ÔÇ×JantarÔÇŁ brali tak┼╝e udzia┼é w Pomorskim Festiwalu Ta┼äca, kt├│ry by┼é organizowany w Sopocie. Najlepiej posz┼éo parze Klaudia K─Ödzierska, Karol Magalski, kt├│ra w swojej kategorii wiekowej 14-15 lat, klasie B zaj─Ö┼éa I miejsce
w standardzie i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich. Do równie dobrych startów można zaliczyć występ pary Ewa Żylińska, Kordian Zagaja (kat. pow. 15 lat, klasa taneczna B), która wywalczyła II miejsce w standardzie i III miejsce w łacinie.

Z kolei w kategorii 14-15 lat, klasie tanecznej C w tańcach latynoamerykańskich III miejsce wywalczyła para Weronika Lewandowska i Adrian Kiełczewski, natomiast w standardzie również III miejsce zajęła para Katarzyna Obrębska, Jakub Królikowski.

Szkolenia realizowane w ramach zadania "Wspieranie szkolenia sportowego zawodnik├│w Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar" przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Elbl─ůga"