bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Od Hiszpani po Elbl─ůg!

2019-12-08,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

┬áOd Hiszpanii po Elbl─ůg!!

Sezon taneczny 2019 powoli zbli┼╝a si─Ö ku ko┼äcowi a nasi tancerze zaskakuj─ů nas co raz to bardziej, zdobywaj─ůc a┼╝ 27 medali na turniejach, kt├│re odby┼éy si─Ö w ten weekend miedzy innymi w Olsztynie, Elbl─ůgu, Wejherowie jak r├│wnie┼╝ w Oslo/Norwegia i Guadalajara/Hiszpania.

W sobotę 7 grudnia odbyły się Mistrzostwa FTS Województwa Warmińsko-Mazurskiego, gdzie Mistrzami Województwa zostali w swoich kategoriach: Marceli Józefowicz i Patrycja Jankowska (ST i LA), Jakub Zieliński i Olga Nycnerska (LA), Oleksii Protsenko i Julia Wieteska (ST), Paweł Skwira i Natalia Łysko (LA), Jarosław Szar i Katarzyna Szar (LA).

Natomiast Wice Mistrzami Województwa zostali: Gabriel Pietras i Julia Kawa (ST i LA), Paweł Szreder i Wiktoria Szymańska (ST i LA), Jakub Iwicki i Weronika Lewandowska (ST), Oleksii Protsenko i Julia Wieteska (LA), Jakub Zieliński i Olga Nycnerska (ST), Jarosław Szar i Katarzyna Szar (ST), Mariusz Dziurawiec i Agnieszka Dziurawiec (LA).

Br─ůzowymi medalistami i II Wice Mistrzami Wojew├│dztwa s─ů: Marcel ┼╗mijewski i Michalina Ciechorska (ST i LA), Pawe┼é Skwira i Natalia ┼üysko (ST), Mariusz Dziurawiec i Agnieszka Dziurawiec (ST), Rafa┼é Tomczak i Barbara Tomczak (LA). ┬á

Elbl─ůsk─ů reprezentacj─Ö mieli┼Ťmy r├│wnie┼╝ za granic─ů, gdzie Piotr Jankowski i Maria Jankowska reprezentowali Polsk─Ö na Mistrzostwach ┼Üwiata Senior III Latin, w kt├│rych nasza para zdoby┼éa 44-46 miejsce. ┬áNatomiast w tym samym czasie w Oslo na Mistrzostwach Europy P├│┼énocnej w kategorii Senior I Standard ta┼äczyli Jaros┼éaw Krai┼äski i Anna Krai┼äska zajmuj─ůc 20 miejsce. R├│wnie┼╝ w Oslo odby┼é si─Ö turniej WDSF World Open (new series), gdzie Micha┼é Zacharewicz i Katarzyna Czy┼╝yk wywalczyli 5 miejsce. ┬á

Wszystkim parom serdecznie gratulujemy i ┼╝yczymy dalszych sukces├│w!

Poni┼╝ej zamieszczamy wszystkie wyniki z minionego weekendu:

 

Mistrzostwa FTS Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz II OTTS Olsztyn, 07.12.2019

MW Dzieci Starsze Open Standard

1mc ÔÇô Marceli ┬áJ├│zefowicz i Patrycja Jankowska

2mc ÔÇô Gabriel Pietras i Julia Kawa

3mc ÔÇô Marcel ┼╗mijewski i Michalina Ciechorska

MW Dzieci Starsze Open Latin

1mc ÔÇô Marceli J├│zefowicz i Patrycja Jankowska

2mc ÔÇô Gabriel Pietras i Julia Kawa

3mc ÔÇô Marcel ┼╗mijewski i Michalina Ciechorska

MW Juniorzy Młodsi Open Standard

2mc ÔÇô Pawe┼é Szreder i Wiktoria Szyma┼äska

MW Juniorzy Młodsi Open Latin

2mc ÔÇô Pawe┼é Szreder i Wiktoria Szyma┼äska

MW Juniorzy Starsi Open Standard

2mc ÔÇô Jakub Zieli┼äski i Olga Nycnerska

MW Juniorzy Starsi Open Latin

1mc ÔÇô Jakub Zieli┼äski i Olga Nycnerska

MW Młodzież Open Standard

1mc ÔÇô Oleksii Protsenko i Julia Wieteska

2mc ÔÇô Jakub Iwicki i Weronika Lewandowska

3mc ÔÇô Pawe┼é Skwira i Natalia ┼üysko

MW Młodzież Open Latin

1mc ÔÇô Pawe┼é Skwira i Natalia ┼üysko

2mc ÔÇô Oleksii ┬áProtsenko i Julia Wieteska

MW Senior II Open Standard

2mc ÔÇô Jaros┼éaw Szar i Katarzyna Szar

3mc ÔÇô Mariusz Dziurawiec i Agnieszka Dziurawiec

4mc ÔÇô Rafa┼é Tomczak i Barbara Tomczak

MW Senior II Open Latin

1mc ÔÇô Jaros┼éaw Szar i Katarzyna Szar

2mc ÔÇô Mariusz Dziurawiec i Agnieszka Dziurawiec

3mc ÔÇô Rafa┼é Tomczak Rafa┼é i Barbara Tomczak

 

Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Grupa Majster - CUP Sierpc 2019, 07.12.2019

10-11E

2mc ÔÇô ┼üukasz Sarnowski i Justyna Reich

 

Norwegian Christmas Dance Festival ÔÇô Oslo, 7.12.2019

WDSF North European Championships Senior I Standard
16-17mc ÔÇô Krai┼äski Jaros┼éaw i Krai┼äska Anna

WDSF World Open New Series Standard

5mc - Michał Zacharewicz i Katarzyna Czyżyk

30mc ÔÇô Grzegorz ┼Ülusarski i Paulina Karpi┼äska

WDSF Senior I Open Standard

20mc - Jarosław Kraiński i Anna Kraińska

 

IV Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa, 08.12.2019

10-11E

1mc - Sarnowski Łukasz i Reich Justyna

12-13E

3mc - Smolarek Filip i Wali┼äska Otylia (zdobywaj─ůc wy┼╝sza klas─Ö D)

4mc - Nowak Szymon i Olejnik Paulina

 

Turniej M┼éodych Tancerzy, Elbl─ůg 08.12.2019

10-11 G

2mc ÔÇô Adam Panek i Julia Rosenkiewicz (zdobywaj─ůc wy┼╝sza klas─Ö G)

10-11F

1mc ÔÇô Szymon Pilarski i Laura Boguska

12-13G

2mc ÔÇô Piotr Kusiuk i Lena Szczepa┼äska (zdobywaj─ůc wy┼╝sza klas─Ö F)

3mc ÔÇô Konrad Koperczak i Wiktoria Sroka (zdobywaj─ůc wy┼╝sza klas─Ö F)

 

Spanish Open 2019 - Guadalajara, Hiszpania (06-08.12.2019)

WDSF World Championships Senior III LA

44-46mc ÔÇô Jankowski Wies┼éaw i Jankowska Maria

Rising Stars LA

26mc ÔÇô Tworkowski Marcel i Jankowska Agnieszka

Rising Stars ST

4mc ÔÇô Tworkowski Marcel i Jankowska Agnieszka

WDSF Senior III ST

15mc ÔÇô Jankowski Wies┼éaw i Jankowska Maria

WDSF Senior III LA

27mc ÔÇô Jankowski Wies┼éaw i Jankowska Maria


Drukuj