bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Og├│lnopolskie Konfrontacje Taneczne ju┼╝ za nami

2011-06-02,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Ponad tysi─ůc tancerzy wzi─Ö┼éo udzia┼é w Konfrontacjach Tanecznych w Elbl─ůgu.

 

Tancerze zaprezentowali si─Ö w trzech kategoriach - hip -hop, disco dance, oraz w innych formach tanecznych. Rywalizowa┼éy ze sob─ů duety, mini formacje oraz formacje.
O wysokim poziomie zorganizowanej imprezy ┼Ťwiadczy coraz to wi─Öksze zainteresowanie publiczno┼Ťci oraz samych uczestnik├│w.


Kategoria wiekowa: Do 11 lat, Duety, Disco Dance
1 miejsce - Kowalczyk Patrycja, Zadro┼╝na Alicja - Destination Elbl─ůg
2 miejsce - Kamińska Kornelia, Kamińska Paulina - Grow Dance Białystok
3 miejsce - Balbuza Inga, Dominik Julia - ST Przemienieccy Olsztyn
4 miejsce - Sienkiewicz Natalia, Guziur Anna - ST Przemienieccy Olsztyn

Kategoria wiekowa: Do 11 lat, Duety, Hip-Hop
1 miejsce - Weręgowska Izabela, Pyka Karolina - SP 7 Toruń
2 miejsce - Kamińska Kornelia, Żur Marta - Grow Dance Białystok
3 miejsce - Juchnowicz Julita, Grabowska Kasandra
4 miejsce - Rudnicki Mikołaj, Rudnicka Rozalia - ST Broadway
5 miejsce - Kalinowska Martyna, Kuźmicka Zuzanna - Quadro Białystok

Kategoria wiekowa: Do 11 lat, Mini Formacje, Hip-Hop
1 miejsce - Grow Dzieci - Grow Dance Białystok
2 miejsce - Mini Quadro - Quadro Białystok

Kategoria wiekowa: Do 11 lat, Formacja, Disco Dance
1 miejsce - Figo I - ST Przemienieccy
2 miejsce - Hipnotic 4 grupa starsza - Hipnotic Elbl─ůg
3 miejsce - Prima 2 - MDK Bartoszyce
4 miejsce - Hipnotic 6 - Hipnotic Elbl─ůg
5 miejsce - Flesz - Sp nr 15 Elbl─ůg

Kategoria wiekowa: Do 11 lat, Formacja, Hip-Hop
1 miejsce - Czoko Mini - Dom Sztuki GAK Gdańsk
2 miejsce - Grow Dzieci - Grow Dance Białystok
3 miejsce - Mini Bounce - Szkoła Tańca Katarzyny Dembowskiej przy Agorze w Olsztynie
4 miejsce - Mini Mix - SP nr 10 Toruń
5 miejsce - Mini Quadro - Quadro Białystok
6 miejsce - Domino - BDK Bartoszyce
7 miejsce - Bounce Kids - MBP Krynica Morska

Kategoria wiekowa: Do 11 lat, Formacja, Inne Formy
1 miejsce - Bursztynki II - MDK Ratusz Malbork
2 miejsce - Baunsik - ST Steps Krupy
3 miejsce - Izadora - Kaliningrad
4 miejsce - Impuls - Impuls Młynary
5 miejsce - Mini Quadro - Quadro Białystok
6 miejsce - Allegro - Cadmans Elbl─ůg

Kategoria wiekowa: 12-15 lat, Duety, Disco Dance
1 miejsce - Pucha┼éa Amelia, Hanusz Anastazja - Hipnotic Elbl─ůg
2 miejsce - Or┼éowska Karolina, Kania Daria - Hipnotic Elbl─ůg
3 miejsce - T─Öcza Paula, Ab┼éa┼╝ewicz Klaudia - Hipnotic Elbl─ůg
4 miejsce - Mikołajczyk Natalia, Osemek Doris - Destination Elblag
5 miejsce - Brinkiewicz Zuzanna, Umpirowicz Monika - Destination Elblag
6-7 miejsce - Gajdamowicz Izabela, Litwin Sonia - Destination Elblag
6-7 miejsce - Kisiel Dominika, Roska Natalia - Destination Elbl─ůg

Kategoria wiekowa: 12-15 lat, Duety, Hip-Hop
1 miejsce - Morzyc Manuela, Kubiak Ola - Szkoła Tańca Katarzyny Dembowskiej przy Agorze w Olsztynie
2 miejsce - Sicińska Monika, Pniewska Marta - Gim. nr 10 Toruń
3 miejsce - Sienkiewicz Zuzanna, Czerniawska Marlena - Grow Dance Białystok
4 miejsce - Kwiatkowska Aleksandra, Kapczyńska Dominika - Gim. nr 10 Toruń

Kategoria wiekowa: 12-15 lat, Mini Formacje, Disco Dance
1 miejsce - Destination Mini 2 - Destination Elbl─ůg
2 miejsce - Destination Mini - Destination Elbl─ůg
3 miejsce - Figo - ST Przemienieccy Olsztyn

Kategoria wiekowa: 12-15 lat, Formacje, Disco Dance
1 miejsce - Destination - Destination Elbl─ůg
2 miejsce - Hipnotic 3 - Hipnotic Elbl─ůg
3 miejsce - Grow Juniorzy - Grow Dance Białystok
4 miejsce - Prima - MDK Bartoszyce
5 miejsce - Destination 2 - Destination Elbl─ůg

Kategoria wiekowa: 12-15 lat, Formacje, Hip-Hop
1 miejsce - Blitz Two - Dom Sztuki GAK Gdańsk
2 miejsce - Crickets - Broadway Elbl─ůg
3 miejsce - Mix - Gim. nr 10 Toruń
4 miejsce - Reflex - BDK Bartoszyce
5 miejsce - Energy I - Sylwia Pac Szczytno

Kategoria wiekowa: 12-15 lat, Formacje, Inne Formy
1 miejsce - Bursztynki I - MDK Ratusz Malbork
2 miejsce - ADHD - ST Steps Darłowo
3 miejsce - Trafic - Dom Sztuki GAK Gdańsk
4 miejsce - Fest - Fitness Club Gymnasion Gdynia
5 miejsce - Aero - MOK Korsze
6 miejsce - Hipnotic 5 - Hipnotic Elbl─ůg

Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, Duety, Disco Dance
1 miejsce - Gilarska Katarzyna, Sto┼éowska Pola - CT Cadmans Elbl─ůg
2 miejsce - Jankowska Dominika, Sikora Sara - Destination Elbl─ůg

Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, Formacja, Hip-Hop
1 miejsce - SDF - MDK Malbork
2 miejsce - Bounce - Szkoła Tańca Katarzyny Dembowskiej przy Agorze w Olsztynie
3 miejsce - Converse - Broadway Elbl─ůg
4 miejsce - Reborn Crew - Pop Starts Crew - Elbl─ůg
5 miejsce - Chyba Ty - Cadmans Elbl─ůg
6 miejsce - Beat Street - Broadway Elbl─ůg
7 miejsce - Dynastia Rytmu - Szkoła Tańca Katarzyny Dembowskiej przy Agorze w Olsztynie

Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, Formacja, Inne Formy
1 miejsce - Rapsodia - GOK Żukowo k.Gdańska
2 miejsce - Grupa Ta┼äca Wsp├│┼éczesnego - Broadway Elbl─ůg
3 miejsce - The Project - Cadmans Elbl─ůg
4 miejsce - Grow Seniorzy - Grow Dance Białystok
5 miejsce - Studio Tańca Antre - Antre Kaliningrad
6 miejsce - Rytm II - Pałac Młodzieży Gdańsk
7 miejsce - Allure - Broadway Elbl─ůg
8 miejsce - Step Up - MOK
9 miejsce - Blitz Crew - Dom Sztuki GAK Gdańsk

 

Organizatorzy: Stowarzyszenie Jantar oraz Centrum Spotka┼ä Europejskich "┼Üwiatowid". Przedsi─Öwzi─Öcie dofinansowano ze ┼Ťrodk├│w Urz─Ödu Miejskiego w Elbl─ůgu. Patronat medialny nad imprez─ů obj─ů┼é portal www.taniecelblag.pl

 


Drukuj