bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Ostatnie kwietniowe turnieje - wyniki

2012-04-30,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

 

W ostatni weekend elbl─ůskie pary prezentowa┼éy si─Ö i walczy┼éy o podium na Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca Towarzyskiego OSTR├ôDA 2012 - Grand Prix Polski Junior├│w i M┼éodzie┼╝y, kt├│ry odby┼é si─Ö w sobot─Ö, 28 kwietnia. W niedziel─Ö natomiast wyst─Öpowa┼éy w naszym rodzinnym mie┼Ťcie Elbl─ůgu na Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca sportowego ÔÇ×JANTARÔÇŁ 2012.

Poni┼╝ej wyniki weekendowych turniej├│w elbl─ůskich par:

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego OSTRÓDA 2012

Grand Prix Polski Juniorów i Młodzieży

10-11 E 6T

1 Szukiewicz Paweł, Karman Marianna

2 Ciechorski Gabriel, Ławrynowicz Aleksandra

9 Ledwosiński Karol, Wewersowicz Klaudia

 

10-11 D 6T

1 Liber Kamil, K─Ödzierska Klaudia

 

12-12 E 8T

3 Gruchała Jakub, Tryzna Julia 

5 Magalski Karol, Rozbicka Julia

 

12-12 D 8T

7 Pietruszka Karol, Szczepura Blanka

 

14-15 C Standard

2 Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta

 

14-15 C Latin

2 Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta

5 Zagaja Kordian, Sosik Adrianna 

6 Wawro Mateusz, Lipa Justyna

 

14-15 B Standard

13-14 Wawro Mateusz, Lipa Justyna

 

14-15 B Latin

2 Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra

 

14-15 Grand Prix Standard

20-21 Wawro Mateusz, Lipa Justyna

 

14-15 Grand Prix Latin

12 Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra

 

Pow. 15 D 8T

1 Kobierowski Marcin, Bartosińska Natalia

 

Pow. 15 C Standard

8 Drozd Damian, Sokołowska Monika   

 

Pow. 15 C Latin

10 Drozd Damian, Sokołowska Monika

 

Ogólnopolski Turniej Tańca sportowego

JANTAR 2012

 

10-11 E 6T

1 Ledwosiński Karol, Wewersowicz Klaudia    

5 Ciechorski Gabriel, Ławrynowicz Aleksandra

11 Ksi─ů┼╝ek Hubert, Rojek Julia

14 Rozbicki Maksymilian, Cenkner Nikola 

15 Borawski Maciej, Konopko Julia  

 

10-11 D 6T

2 Liber Kamil, K─Ödzierska Klaudia

 

12-13 E 8T

3 Magalski Karol, Rozbicka Julia

 

12-13 D 8T

1 Pietruszka Karol, Szczepura Blanka

 

14-15 D 8T

3 Kraiński Grzegorz, Jankowska Agnieszka

 

14-15 C Standard

4 Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta

5 Fr─ůszczak Jakub, Pietrowska Agata

9 Warda Maciej, Sobocińska Karolina

 

14-15 C Latin

3 Zagaja Kordian, Sosik Adrianna

7 Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta

8-9 Wawro Mateusz, Lipa Justyna

12-13 Warda Maciej, Sobocińska Karolina

12-13 Fr─ůszczak Jakub, Pietrowska Agata

 

14-15 B Standard

8 Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra 

9 Wawro Mateusz, Lipa Justyna

 

14-15 B Latin

1 Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra 

 

8-9 E 6T

3 Bloch Bartosz, Wieteska Julia

7 Skwira Paweł, Cepil Anastazja

 

pow. 15 D 8T

5 Kobierowski Marcin, Bartosińska Natalia

 

Pow. 15 C Standard

3 Drozd Damian, Sokołowska Monika

 

Pow. 15 C Latin

7-8 Drozd Damian, Sokołowska Monika

10-11 Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina    

 

Pow. 15 B Standard

2 Pierwienis Łukasz, Tkaczuk Małgorzata

11 Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina 

13 Kuncewicz Filip, Grochala Aleksandra

 

Pow 15 B Latin

5 Pierwienis Łukasz, Tkaczuk Małgorzata

 

14-15 E 8T

1 Zajdel Mateusz, Długołecka Justyna

 

Pow. 15 E 8T

7 Bwabye - Radecki Martin, Cie┼Ťlik Justyna┬á

 

Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego "Jantar" zost┼é dofinansowany┬áze ┼Ťrodk├│w Urz─Ödu Miasta w Elbl─ůgu oraz ze ┼Ťrodk├│w Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki.


Drukuj