bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

OTTS Jantar 2008

2008-04-28,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

OTTS ÔÇ×Jantar" organizowany jest po to, by popularyzowa─ç taniec, jako jedn─ů z form wychowania, a tak┼╝e, jako po┼╝yteczny spos├│b rozrywki i rekreacji dzieci i m┼éodzie┼╝y. Organizatorzy poprzez imprez─Ö staraj─ů si─Ö pokaza─ç jak wiele walor├│w artystycznych posiada taniec towarzyski. Przede wszystkim jednak celem turnieju jest wy┼éonienie najlepszych par w sportowym ta┼äcu towarzyskim.

 

Wyniki turnieju:
Kategoria wiekowa: 12-13 lat, klasa D, kom. 8T

I Miejsce zdoby┼é Maczyszyn Jaros┼éaw w parze z Czub─ů Magdalen─ů (klub JANTAR Elbl─ůg);

II Miejsce zdoby┼é Mielcarek B┼éa┼╝ej w parze z Rokick─ů Aleksandr─ů (klub FOCUS Olsztyn);

III Miejsce zdoby┼é Kolterman Damian w parze z Ostrowsk─ů┬áJustyn─ů (klub JANTAR Elbl─ůg).

 

Kategoria wiekowa: 10-11 lat, klasa D, kom. 6T

W tej kategorii wiekowej startowały tylko dwie pary.

I Miejsce zdoby┼é Boryczka Krystian w parze z Grabowsk─ů Gracjan─ů ( klub RAZ DWA TRZY);

II Miejsce zdoby┼é Iwa┼äczuk Pawe┼é┬áw parze z Steinberg Klaudi─ů (klub FOCUS Olsztyn).

 

Kategoria wiekowa: 14-15 lat, klasa D, kom. 8T

I Miejsce zdoby┼é Kru┼╝ewski Sylwester w parze z Nieradko Karolin─ů (klub PERFECT Gda┼äsk);

II Miejsce zdoby┼é Kucharczyk Mateusz w parze z Gizi┼äsk─ů Agat─ů (klub JANTAR Elbl─ůg);

III Miejsce zdoby┼é Pierwienis ┼üukasz w parze z Nowaczy┼äsk─ů Martyn─ů (klub JANTAR Elbl─ůg).

 

Kategoria wiekowa: powy┼╝ej 15 lat, klasa D, kom. 8 T

I Miejsce zdoby┼é Ludwicki Szymon w parze z Richert Paulin─ů (klub┬áCONTRA Gda┼äsk);

II Miejsce zdoby┼é Paku┼éa Bartosz w parze z Murawiec Adriann─ů (klub JANTAR Elbl─ůg);

III Miejsce zdoby┼é Ripa Marcin w parze z Demidziuk Agnieszk─ů (klub JANTAR Elbl─ůg).

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa C, Styl Latin

I Miejsce zdoby┼é Kowalski Hubert w parze z Szelugowsk─ů Joann─ů (klub POWER DANCE Olsztyn);

II Miejsce zdoby┼é Zakowicz Kacper w parze z Zakowicz Natali─ů (klub LATINO CAFE Gdynia);

III Miejsce zdoby┼é Marszewski Jakub w parze z Lipsk─ů Mart─ů (klub LATINO CAFE Gdynia);

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa C, Styl Standard

I Miejsce┬ázdoby┼é Kowalski Hubert w parze z Szelugowsk─ů Joann─ů (klub POWER DANCE Olsztyn);

II Miejsce zdoby┼é W─Ögierski Przemek w parze z Karczewsk─ů Joann─ů (klub POWER DANCE Olsztyn);

III Miejsce zdoby┼é Szylin Szymon w parze z Wajdlejt Mart─ů (klub JANTAR Elbl─ůg).

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa C, Styl Latin

I Miejsce zdoby┼é Grzybicki Kamil w parze z Biegaj Karolin─ů (klub FENIX Gi┼╝ycko);

II Miejsce zdoby┼é Wrzosek Marek w parze z Zara┼äsk─ů Barbar─ů (klub POD KWADRATEM Gda┼äsk);

III Miejsce zdoby┼é Kierbed┼║ Maciej w parze z Otr─Öb─ů Adriann─ů (klub JANTAR Elbl─ůg).┬á
 
 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa C, Styl Standard

I Miejsce zdoby┼é Kierbed┼║ Maciej w parze z Otr─Öb─ů Adriann─ů (klub JANTAR Elbl─ůg);

II Miejsce zdoby┼é Murawiec Damian w parze z Spiek Sylwi─ů (klub JANTAR Elbl─ůg);

III Miejsce zdoby┼é Bluj Adam w parze z Grabowsk─ů Ann─ů (klub DANCE DANCE Toru┼ä).

 

Kategoria wiekowa: 10-11 lat, klasa E

I Miejsce zdoby┼é Wawro Mateusz w parze z Kolterman Dominik─ů (klub JANTAR Elbl─ůg);┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á
               
II Miejsce zdoby┼é Bobek Sebastian w parze z Lis Dorot─ů (klub┬áJANTAR Elbl─ůg);┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á
         
III Miejsce zdoby┼é Groblewski Micha┼é w parze z Paw┼éowsk─ů Alicj─ů (klub JANTAR Elbl─ůg).

 

Kategoria wiekowa: 12-13 lat, klasa E

I Miejsce zdoby┼é ┼üuszczki Adrian w parze z Kowalewsk─ů Claudi─ů (klub GRACJA I┼éawa);┬á┬á┬á┬á
                      
II Miejsce zdoby┼é B┼éaszczyk Dawid w parze z Przytu┼é─ů Aleksandr─ů (klub GRACJA I┼éawa);

III Miejsce zdoby┼é Dylewski Alan w parze z Matwiejczuk Patrycj─ů (klub GRACJA I┼éawa).

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa B, Styl Standard

I Miejsce zdoby┼é Marszewski Jakub w parze z Lipsk─ů Mart─ů (klub LATINO CAFE Gdynia);

II Miejsce zdoby┼é Chmura Julian w parze z Budy┼Ť Paul─ů (klub PROGRESS Kwidzyn);

III Miejsce zdoby┼é Bobrowski Artur w parze z Rybick─ů Hann─ů (klub ALFA ASTRA Stargard Szcz.).┬á

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa B, Styl Latin

I Miejsce zdoby┼é Dzwoniarski Krzysztof w parze z Strze┼Ťnick─ů Magdalen─ů (klub RAZ DWA TRZY Bydgoszcz);┬á┬á┬á
          
II Miejsce zdoby┼é Tomczy┼äski Gerard w parze z Chojnack─ů Monik─ů (klub DANCE DANCE Toru┼ä);

III Miejsce zdoby┼é Kopacz Kamil w parze z Pilipczuk Mart─ů (klub JANTAR Elbl─ůg);┬á┬á┬á

 

Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, Klasa B, Styl Standard

I Miejsce zdoby┼é ┼╗o┼é─ůdkiewicz Oskar w parze z Krasi┼äsk─ů Jolant─ů (klub PERFECT Gda┼äsk);

II Miejsce zdoby┼é Wielog├│rski Karol w parze z Trojakowsk─ů Monik─ů (klub PROGRESS Kwidzyn);

III Miejsce zdoby┼é Grudzie┼ä Tomasz w parze z K─ůdziel─ů Magdalen─ů (klub GRACJA I┼éawa).

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa B, Styl Latin

I Miejsce zdoby┼é ┼╗o┼é─ůdkiewicz Oskar w parze z Krasi┼äsk─ů Jolant─ů (klub PERFECT Gda┼äsk);

II Miejsce zdoby┼é Krawczun Przemys┼éaw w parze z Ili┼äsk─ů Karolin─ů (klub POWER DANCE Olsztyn);

III Miejsce zdoby┼é Szalc ┼üukasz w parze z Sadowsk─ů El┼╝biet─ů (klub POWER DANCE Olsztyn).┬á┬á┬á

 

Kategoria wiekowa: Powy┼╝ej 15 lat, klasa A, Styl Latin

I Miejsce zdoby┼é Szkutnik Bart┼éomiej w parze z Minkiewicz Alicj─ů (klub JANTAR Elbl─ůg);

II Miejsce zdoby┼é Liana Robert w parze z Sarneck─ů Joann─ů (klub AKADEMIA TA┼âCA Warszawa);┬á┬á┬á┬á┬á
        
III Miejsce zdoby┼é Szwagrzyk Dominik w parze z Wo┼║niak Dominik─ů (klub CORTE Warszawa).

 

Organizatorami turnieju byli: Centrum Kultury i Wsp├│┼épracy Mi─Ödzynarodowej ÔÇ×┼Üwiatowid" oraz Stowarzyszeniem ÔÇ×Jantar", PTT Okr─Ög Warmi┼äsko - Mazurski, a tak┼╝e Warmi┼äsko - Mazurski Okr─Ögowy Zwi─ůzek Ta┼äca Sportowego.

 

Turniej dofinansowano ze ┼Ťrodk├│w Urz─Ödu Miejskiego.

 


Drukuj