bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Pi─ůtek na Baltic Cup

2012-10-19,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Wczoraj, rozpocz─ů┼é si─Ö Mi─Ödzynarodowy Festiwal Ta┼äca BALTIC CUP, pierwsze taneczne zmagania ju┼╝ za nami, a ich wyniki poni┼╝ej.

Dzi┼Ť na hali Centrum Sportowo ÔÇô Biznesowego najlepsze pary latynoameryka┼äskie walczy─ç b─Öd─ů w turnieju WDSF Open Latin, a podczas wieczornej gali zobaczy─ç b─Ödzie mo┼╝na Formacj─Ö Standardow─ů LOTOS-Jantar oraz Formacj─Ö "Jazz One", w stylu jazz i broadway jazz z Egurrola Dance Studio

YOUTH (16 -18 Open Kombinacja 10T)

1 Strazdas Mindaugas - Tumonyte Gerda LITHUANIA

2 Furman Wojciech - Hamulska Dominika POLAND

3┬áZi─Öba Maciej - Strze┼Ťnicka Magdalena POLAND

4 Kozów Dawid - Kozów Karolina POLAND

5 Zabrodzki Przemysław - Górnicka Krystyna POLAND

6 Rosiek Michał - Rudnicka Weronika POLAND

 

JUNIOR I (12-13 Open Kombinacja 10T)

1 Lozys Mamertas - Jazilionyte Skaiste svajone LITHUANIA

2 Czajka Kacper - Drożdż Oliwia POLAND

3 Saarik Siim - Peensalu Simoona ESTONIA

4 Lohmus Erik herbert - Nursi Elizabeth ESTONIA

5 Ciesielski Jan - Rosińska Luiza POLAND

6 Augustynowicz Tomasz - Ronowska Paulina POLAND

 

JUNIOR II (14-15 Open Kombinacja 10T)

1 Brzozowski Mateusz - Możdżonek Justyna POLAND

2 Podgajny Dawid - Popek Oliwia POLAND

3 Laaneots Werner Robert - Lohmus Laura liisa ESTONIA

4 Kieszek Michał - Kusy Teresa POLAND

5 Jantson Martin - Kessa Kerstin ESTONIA

6 Degutis Einoras - Seskaite Areta LITHUANIA

 

JUVENILE (8-11 Open Kombinacja 8T)

1 Kivisaar Kris jarlet - Barjabin Silvia Suzanne ESTONIA

2 Kullamaa Kert - Kokk Carowyn ESTONIA

3 Lillenberk Kert - Sukles Eliisa ESTONIA

4 Kaldaru Kaspar - Lootus Maria Elisabeth ESTONIA

5 Bochenek Kamil - Woźny Karolina POLAND

6 Holm Leho - Lutter Marleen ESTONIA

 

ADULT RS ST (Pow. 15 RS Open Standard)

1 Jakas Vilius - Siriunaite Gabriele LITHUANIA

2 Nagórski Maciej - Froń Magdalena POLAND

3 Tomaka Radosław - Kiwior Wioletta POLAND

4 Borówka Paweł - Baran Agnieszka POLAND

5 Kozów Dawid - Kozów Karolina POLAND

6┬áPopowski Adam - Karpi┼äska Paulina POLAND ÔÇô EKT JANTAR

ÔÇŽÔÇŽ.

8┬áDrozd Damian - Soko┼éowska Monika POLAND ÔÇô EKT JANTAR

 

ADULT RS LA (Pow. 15 RS Open Latin)

1 Walczak Maciej - Piaseczna Anna POLAND

2 Płukarski Igor - Filipczuk Paulina POLAND

3 Kharlamov Ilya - Tarabrina Julia RUSSIA

4 Lewandowski Błażej - Kapanowska Marta POLAND

5 Rygielski Maciej - Czarnecka Ewelina POLAND

6 Kaleta Dawid - Steffensen Frida SWEDEN

7 Kuroczko Kamil - Siwek Anna POLAND

ÔÇŽÔÇŽÔÇŽ

14┬áPopowski Adam - Karpi┼äska Paulina POLAND ÔÇô EKT JANTAR

 

 

Autor; Edyta Jasiukiewicz 


Drukuj