bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Pierwsze turnieje w nowym sezonie

2013-10-07,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Elbl─ůscy tancerze rozpocz─Öli nowy sezon taneczny. Podczas ostatniego weekendu wzi─Öli udzia┼é w turniejach w Koronowie i M┼éawie

Podczas OTTT GEST Puchar Burmistrza Miasta Koronowo, który odbył się w sobotę, 5 października w Koronowie, Piotrowski Dawid i Dorota Lis w tańcach standardowych wywalczyli srebrny medal w kategorii wiekowej, 14-15, klasie B.

W niedziel─Ö elbl─ůscy tancerze wzi─Öli udzia┼é w turnieju XI M┼éawa Open. Grzegorz ┼Ülusarski i Paulina Karpi┼äska zdobyli z┼éotu medale w kategorii pow. 15 lat, klasie B, stylu standardowym, a Pawe┼é Be┼äko i Judyta Nowaczyk, br─ůzowy medal w stylu latynoameryka┼äskim. Pawe┼é i Judyta startowali te┼╝ w Grand Prix w kategorii wiekowej 16-18 lat w stylu standardowym i na 25 startuj─ůcych par, wywalczyli 10 miejsce.