bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Półkolonie - artystycznie i tanecznie

2017-05-04,

Kategoria : Aktualności

Co zrobić z dzieckiem podczas wakacji – to odwieczny problem każdego rodzica. Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko było w pobliżu, miało zapewnioną opiekę i zabawę to doskonałym rozwiązaniem są półkolonie. Na naszych nie zabraknie twórczych zajęć i świetnych atrakcji.

 

Półkolonie realizowane będą w dwóch terminach: 26-30.06.2017 i 3-7.07.2017 w Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu.

W ubiegłym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy półkolonie i okazały się strzałem w dziesiątkę – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk – Światowid to doskonałe miejsce na takie działania, mamy tu pracownie do realizacji warsztatów plastycznych, ceramicznych, teatralnych, tanecznych, pracownię digitalizację oraz kino, które można pokazać dzieciom od zaplecza oraz zobaczyć w nim nowości filmowe. Planujemy oczywiście także atrakcje poza Światowidem, a wśród nich m.in. wycieczkę do Nowej Holandii, Manufaktury Słodyczy, zajęcia w Jump Fitness i przejażdżki konne.

 

Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Każdy turnus przewidziany jest dla 30 dzieci, które zostaną podzielone na dwie 15 - osobowe grupy. Poza atrakcyjnym programem dzieci zapewnione będą miały: ubezpieczenie, drugie śniadania, dwudaniowy obiad i fachową opiekę. Półkolonie zostaną zgłoszone do Kuratorium Oświaty. Koszt udziału to 350 zł. Informacje na temat półkolonii można uzyskać tutaj

Organizatorem półkolonii jest Stowarzyszenie Jantar i Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu.


Drukuj